Ново
Luber-пофини LAF3861-4PK Тешки Филтер за Воздух, 4 Пакет

Luber-пофини LAF3861-4PK Тешки Филтер за Воздух, 4 Пакет

Достапност: Залиха
DEN 921.60

Luber-Пофини MXM филтри за воздух понуда 25-30 проценти повеќе нечистотија-одржување капацитет, дури и во најекстремните оперативни средини.Ги отстранува 99.9 Проценти загадувачи на воздухот.Микро злато влакна технологија обезбедува просек од 50 проценти повеќе прашина-одржување капацитет.Повеќе pleats резултира со подолг живот на филтерот, максималната ефикасност на гориво, и значително подобрување на потрошувачката на гориво.Нуди висок квалитет на филтрација кога се соочуваат со груби средини, прашливи или нечисти патишта, или чести лер време.Luber-Пофини филтри за воздух се изградени со специјално помеша филтер медиумите за оптимално нечистотија-одржување капацитет, филтрирање ефикасност, и максимална заштита за вашиот мотор од штетни воздушни загадувачи.Достапни во широк спектар на големини за речиси сите апликации, Luber-пофини филтер за воздух е напредни функции се обезбеди оригинална опрема замена која одговара на функцијата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата маска lanyards се погодни и имаат лесензаотворање и затворање snap копчиња.Можете

Тие се Изработени од ВисокоКвалитет на Хром Vanium Челик, Прецизни, Топлина Третира, Имаат Одлични Сила, и С

Со гордост се произведени во Америка, со целосна 10 годишна гаранција од CIMPLE КО.Тестирани и одобрени за у�

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

Ергономски Дизајн, Овој гел mouse pad со зглоб поддршка со цел да се интегрираат високо со врвка за околу дви

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

МАТЕРИЈАЛ Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната ср

НЕВО : Обезбедување се наплаќаат луѓе со иновативни осветлување производи кои постојано ги исполни вет�

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

MGN7 серија Минијатурни Линеарна Guideway 1.Пакет вклучувајќи : 1 PC блок + 1 PC железнички+1 PC пластични железничк�

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Вметнете фитинг има еден или повеќе ребра за создавање на тесни печат и се поврзува две цевки или цевки �

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

Тип : 5 Нож Во Собата Со Став ; Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Ергономски дизајнирање обез�

Scroll