Ново
TYYCKJ Вратата Rearview Огледало Покрие Капа за Q50l Q60 Qx30 1 Пар Страна на Вратата Огледало Домување Маска

TYYCKJ Вратата Rearview Огледало Покрие Капа за Q50l Q60 Qx30 1 Пар Страна на Вратата Огледало Домување Маска

Достапност: Залиха
DEN 4559.76

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените оригиналниот оштетени или ислужени седан. 【Високо квалитетен материјал】крило огледало поклопецот е направен од високо-квалитет на Карбонски влакна материјали, лесни и трајни, не е лесно да се бори или да се прекине.Овие несакани огледало опфаќа се цврсти, отпорни на стареење и да го носат, за да се обезбеди максимална сила и издржливост во употреба. 【Одлична заштита】На rearview огледало домување може ефикасно да се заштити rearview огледало од гребнатини, дамките и други штети.Покрај тоа, исто така, може да покрие до дефекти на rearview огледало и да се направи вашиот автомобил да изгледа како нов автомобил. 【Совршено се вклопуваат】На rearview огледало поклопецот е моделирана од оригинални делови за автомобили во 1 : 1 сооднос да се обезбеди висок степен на совпаѓање. 【Лесно да се Инсталира】ретровизорот покрие поддржува директни дополнителни инсталација без комплицирани чекори, Тоа е брзо и лесно да се инсталира, Директна замена без промена, сечење, или дупчење што се бара, кој е цврсто, и не е лесно да падне.Оваа rearview огледало покрие ззп можат ефикасно да се заштити вашиот ретровизорот од оштетување; Уникатна мазен изглед ќе биде убава декорација за вашиот автомобил, се зголемува вашиот уникатен автомобил стил Карактеристики : 1.Направени од Високо-Квалитет на Карбонски влакна, Лесни и Врвот одделение Издржлив материјал. 2.Замена Огледало Покрие Прилагодено за совршено да се совпаѓаат со вашето возило. 3.Shinning површината и УВ-Заштитени Јасно Слој, висока цврстина, отпорност на избледи и ' рѓа отпорни. 4.Стилски дизајн на оваа огледало покрие школка ќе го персонализирате и надградба на вашиот автомобил, подобрување на изгледот на возилото, се создаде единствен спортски линија, дава кориснички изглед. 5.Долга-трајни и издржливи.Тоа ќе застане на harshest времето и се уште изгледа како нов. 6.Едноставна clip-за инсталација.Лесна инсталација.Нема промена е потребно.Карактеристики : Материјал : Јаглерод влакна Боја : Сјајни Црни Поставеност на возило : Напред, Лево, Десно Fitment : За Infiniti Q50 L Q60 QX30 Пакет Листа : 1 Пар на ретровизорот Покрие Забелешка : 1.Пред купување, ве молиме потврдете дека производот е погоден за вашето возило. 2.Треба да имате било какви загриженост, нашата пријателска поддршка на корисниците тим ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 1 / 2инчен 6точка приклучок, 38mm (1.5инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium чели�

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Направен од јасно, високо влијани�

Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, рест�

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

Со гордост се произведени во Америка, со целосна 10 годишна гаранција од CIMPLE КО.Тестирани и одобрени за у�

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

Тип : 5 Нож Во Собата Со Став ; Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Ергономски дизајнирање обез�

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

Без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Усвојување на еколошки TPU +

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство...

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

Ергономски Дизајн, Овој гел mouse pad со зглоб поддршка со цел да се интегрираат високо со врвка за околу дви

Scroll