Ново
SD Читач на картички за MacBook pro, Алуминиум USB Тип C до Micro SD Мемориска Картичка Читателот Адаптер, Преносни Трага Cam Картичка Слика Гледачот за Галакси S20,/ MacBook Air и многу

SD Читач на картички за MacBook pro, Алуминиум USB Тип C до Micro SD Мемориска Картичка Читателот Адаптер,

Достапност: Залиха
DEN 213.12

【Plug & Play】со Помош на usb-c sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од вашиот дигитален фото апарат на вашиот телефон/подлога и да ги споделите со семејството и пријателите. 【Двојна картичка слотови】На sandisk sd читач на картички компатибилна со SD, SDHC, SDXC, MMC, Micro SD, Micro SDHC и Micro SDXC.Поддржува мемориски картички за дигитални фото апарати, патека камери, спортски камери, беспилотни летала и цртичка на кам. 【Широко компатибилен】Компатибилен со Mac Book Pro 2019/2018, i Pad Про 2019/2018, Површината, Книга 2, Samsung Галакси S10/S9/S8/Note 8/Белешка 9, HTC U11/U12, Pixelbook, Dell XPS 15/XPS 13 и многу други USB-C уред. 【Поддршка формат】sd читач на картички за android поддржува стандардот фото формати, вклучувајќи JPEG и СУРОВА, и SD и HD видео формати, вклучувајќи H. 264 и MPEG-4. 【Трајни & преносни】На алуминиумски легури школка е оксидација отпорни, отпорно на гребење, многу издржливи, компактен дизајн, мали и преносливо, погоден за домашни, патување и користење.Plug and play, не треба да преземете за трети лица програми.USB C до SD читач на картички поддржува мемориски картички за дигитални фото апарати, патека камери, спортски камери, беспилотни летала и цртичка на кам.Широко компатибилен : .Dual картичка слотови : компатибилен со SDXC, SDHC, SD, MMC, RS-MMC, Микро SDXC, Micro SD, Micro SDHC Картичка, и UHS-I Картички. (Имајте на ум дека SD и ТФ картички не може да биде вметнат во исто време).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

Со гордост се произведени во Америка, со целосна 10 годишна гаранција од CIMPLE КО.Тестирани и одобрени за у�

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 1 / 2инчен 6точка приклучок, 38mm (1.5инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium чели�

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll