Ново
Fansipro Дијагонала Сечење Nippers Носат-Отпорни, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел, 130x65x6.5(MM), Бела, 6 Парчиња Рачни Алатки Страна-Сечење Клешт

Fansipro Дијагонала Сечење Nippers Носат-Отпорни, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето;

Достапност: Залиха
DEN 671.52

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за работа, труд-за заштеда на енергија и висока ефикасност.Производот е се справи со е направен од матирано ПВЦ материјал со анти-лизга својства, која е трудо-за заштеда на енергија и се погодни за долготрајна употреба.На површина е обложена со анти- ' рѓа, масло, кој е издржлив и има подолг живот.Погодни за сечење на каблите, електронски белешки, средување на пластични производи, сечење мали метални жици, итн.Одговара за овие прилики : Отворено за Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката; градилиштето; Индустрија; Декорација; Хардвер Продавница; Дневни Домаќинство Бои : Бела Материјали : Rustless Челик Производ Облик : Неправилен Облик Целосно Нето Тежина : 192(G) Производ Должина на : 130(MM) Производ Ширина : 65(MM) Производ Висина/Дебелина : 6.5(MM) Сечење на Работ Должина : 10(MM) Максимална Отворање Ширина : 16(ММ) Пакет Листата : 6 парчиња Рачни Алатки Страна-Сечење Клешти / Дијагонала Клешти Описи : вилици се затворени цврсто, и клешти ножот е остар Тоа е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за работа, труд-за заштеда на енергија и високо-ефикасност На производот се справи со е направен од матирано ПВЦ материјал со анти-лизга својства, која е трудо-за заштеда на енергија и се погодни за долготрајна употреба На површина е обложена со анти- ' рѓа, масло, кој е издржлив и има подолг живот се Погодни за сечење на каблите, електронски белешки, средување на пластични производи, сечење мали метални жици, итн.Линија дизајн во согласност со ергономија Применливи прилики : дома, на отворено, кампување, индустриска област, авто поправка продавница, ресторан, кино, итн.Применливи луѓето : се погодни само за возрасни, Тоа е индустриски ниво млазницата клешти широка употреба на апликации.Тоа е подложен на висока фреквенција борбата против процес да стане силен, издржлив и остри Тоа е темно и има анти- ' рѓа и носат-отпорни, својства Предупредуваат Совети : 1. Чувајте се далеку од децата 2. Стави тоа во ниски место за да се избегнат повреди.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

МАТЕРИЈАЛ Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната ср

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

Со гордост се произведени во Америка, со целосна 10 годишна гаранција од CIMPLE КО.Тестирани и одобрени за у�

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

ДијаметарКонци По Инч : 1 / 26 Должина : 21 / 2 инчи 188 Нерѓосувачки Челик Наменети за надворешна употреба или

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домува�

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата маска lanyards се погодни и имаат лесензаотворање и затворање snap копчиња.Можете

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

Тип : 5 Нож Во Собата Со Став ; Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Ергономски дизајнирање обез�

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, рест�

Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Направен од јасно, високо влијани�

Scroll