Ново
3 Пара Лажни Трепки Трепките 3D Хемиски Влакна Faux Трепки(E)

3 Пара Лажни Трепки Трепките 3D Хемиски Влакна Faux Трепки(E)

Достапност: Залиха
DEN 69.60

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките Кревката/Природен Изглед/Меки Faux Трепките Луксузни Волумен Лажни Трепки Индивидуални Eyelash Шминка Уметност.Индивидуални Лажни Лажни 60 Стојат Трепките Премиум Агол Одблесокот Кластер Трепките за Lash Уметност. 【СТИЛСКИ ТРЕПКИТЕ】избор на популарни лажни трепки изгледа како мачка очи,кукла око, кревката и меки биле обезбедени.Сите ваши очекувања на лажни трепки можат да се постигнат задоволителни во лажни трепки сет.Различни избори е совршен за секојдневна облекување, работа прилики, партија ноќи и ноќта на Вештерките маскарада. 【NATRUAL FAUX ТРЕПКИТЕ】Зголемување на вашите очи со малку драма, но не премногу.Погоден за Едноставни Секојдневни Шминка, во повеќето случаи како работат, датира, партија, или фото шут. 【SOFT & ЛЕСНИ】Земе на пердув-како трепките и нема да се чувствувате премногу тежина или непријатност за вашите очи.Се чувствуваат слободни да не носат нив и да уживате со гламурозна шминка на. 3 Пара Лажни Трепки Трепките 3 D Хемиски Влакна Лажни Eyelashes Description : Карактеристики : 3 D Ефект,Кревката Глам,Меки ,Multilayer,рачно изработени,Resuable.Боја : Black Type : Целосна Лента Lashes How да се користат : 1.Внимателно отстранете трепките од случајот со tweezers2.Споредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и width3.Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук bud4.Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со pressure5.Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе natural Features : Долга Густа Кадрава Лажни Трепки.Природно,Огромни и мека трепките,Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.Може да се совпаѓаат со вашето секојдневен и партија шминка.Може да се користат на многу наврати, особено за selfie, свадба слики.Дебел одамна те прави биде прекрасни големи очи ѕвезда.Сите овие трепките може да се намали до соодветна должина и крива во зависност од вас.Лесно да се примени : вие не може да се намали или навивам лажни трепки според вашата желба, или може да се применува на некои сенката за очи, eyeliners да се потенцира очите повеќе и ќе имаат природно подолго, целосни eyelashes Features : Долги, Густи, Длабоко Црна, Шармантна, Природен Изглед.Карактеристики : Долга Густа Кадрава Лажни Трепки.Природно,Огромни и мека трепките,Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.Може да се совпаѓаат со вашето секојдневен и партија шминка.Може да се користат на многу наврати, особено за selfie, свадба слики.Дебел одамна те прави биде прекрасни големи очи ѕвезда.Сите овие трепките може да се намали до соодветна должина и крива во зависност од вас.Лесно да се примени : вие не може да се намали или навивам лажни трепки според вашата желба, или може да се применува на некои сенката за очи, eyeliners да се потенцира очите повеќе и ќе имаат природно подолго, целосни трепките Карактеристики : Долги, Густи, Длабоко Црна, Шармантна, Природен Изглед.Пакет содржи : 1 x 3 пара лажни трепки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домува�

MGN7 серија Минијатурни Линеарна Guideway 1.Пакет вклучувајќи : 1 PC блок + 1 PC железнички+1 PC пластични железничк�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Тие се Изработени од ВисокоКвалитет на Хром Vanium Челик, Прецизни, Топлина Третира, Имаат Одлични Сила, и С

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, рест�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

Со гордост се произведени во Америка, со целосна 10 годишна гаранција од CIMPLE КО.Тестирани и одобрени за у�

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

ДијаметарКонци По Инч : 1 / 26 Должина : 21 / 2 инчи 188 Нерѓосувачки Челик Наменети за надворешна употреба или

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

Ергономски Дизајн, Овој гел mouse pad со зглоб поддршка со цел да се интегрираат високо со врвка за околу дви

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

МАТЕРИЈАЛ Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната ср

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство...

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

Тип : 5 Нож Во Собата Со Став ; Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Ергономски дизајнирање обез�

Scroll