Ново
SHENYIFAA Флексибилна Глава Ratcheting Клуч Копчињата Поставени Клучеви Комбинација Chromed Опрема Spanner Алатка Сет за во Автомобил Поправка Ratchet (Боја : 12mm)

SHENYIFAA Флексибилна Глава Ratcheting Клуч Копчињата Поставени Клучеви Комбинација Chromed Опрема Spanner

Достапност: Залиха
DEN 1174.08

Тигар клуч има анти-пропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемување на ефикасноста на работата. 45# јаглероден челик тело влечење материјал, челик хром vanadium ratchet в-р-v. Површински Третман : Полиран Хром.Се повлече на тело : 38-45 степени ratchet : 42-48 степени.Добро носат и ' рѓа отпор. 45# јаглероден челик тело влечење материјал, челик хром vanadium ratchet в-р-v Surface Третман : Полиран Chrome Hardness на топлина treatment Pull телото : 38-45 степени ratchet : 42-48 degrees Good носат и ' рѓа resistance Flexible ratchet глава : ротирачки главата.

Декларираните карактеристики

1. Material:
Steel cr-vs
2. Size:
6/8/9/10/11/12/13/14/15/16/17/18/19/20/20/21/22/23/23/24mm
3. Suitable for use in narrow places :
This package includes:
1 ratchet wrench :

Поврзани производи

ЗА MAZDA CX7 Mudflaps Авто Додатоци.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел и година на направи се во согл�

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

Едноставна и практична експеримент опрема за професионални или лични употреба.Сите лажици и spatulas се на�

Сет вклучува 14" турција пот Нож, 12" Готвач е Нож, 13" Леб Нож, 12.5" Резба Нож, 12.75" Алатка Нож, и 7.75" Paring Нож и Нож

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домува�

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

Ергономски Дизајн, Овој гел mouse pad со зглоб поддршка со цел да се интегрираат високо со врвка за околу дви

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Тип : 5 Нож Во Собата Со Став ; Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Ергономски дизајнирање обез�

ДијаметарКонци По Инч : 1 / 26 Должина : 21 / 2 инчи 188 Нерѓосувачки Челик Наменети за надворешна употреба или

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство...

Opteka Далечинско Пуштање на Nikon D1, D2, Д3, D3x, D3s, D100, D200, D300, D300 S & D700 Овозможува камерата да биде ослободен од да�

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

MGN7 серија Минијатурни Линеарна Guideway 1.Пакет вклучувајќи : 1 PC блок + 1 PC железнички+1 PC пластични железничк�

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

Scroll