Ново
zmtzl Фитнес Тракер Деца Активност Tracker Жените Smart Хривнија Вежба Спорт Види Здравје Tracker погоден за носене Pedometer Wristband Спиење Следи Калории Чекор Контра за Дами Деца М?

zmtzl Фитнес Тракер Деца Активност Tracker Жените Smart Хривнија Вежба Спорт Види Здравје Tracker погоден за

Достапност: Залиха
DEN 1401.60

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори, растојание, калории изгори и минути, 0.96 инчен OLED HD екран на допир. [Сите-ден активност следење] Прецизно се евидентираат сите-ден активности, како што се чекори, растојание, калории изгори, километражата одеше, минути на активност, спиење, статус, итн.Останете мотивирани во текот на целиот ден долго!. [0.96 инчен екран во боја] Поголем екран прикажува сеопфатна активност информации; со кожата-friendly рака направени од мека термопластични еластомер, и цврст механизам за заклучување. [Шарени wristbands може да се менува слободно] Два вида на школка материјали, три вида на рака бои, четири избори, изберете натпреварот ви се допаѓа и одговара на вашето расположение. [Дојдовен повик порака reminder] вклучување на прекинувачот на дојдовен повик потсетник и СТАН порака потсетник во СТАН, и нараквица ќе вибрираат за да ве потсети кога телефонски повици и кога има нови пораки.Wristband големина на : 235*18.5*10.8 мм Полнење метод : USB приклучок Рака материјал : TPU Bluetooth : Blueteeth4.0 големина на Екран : 0.96 инчи Резолуција : 80*160 Тело материјал : еколошки пластични Сензор : G-сензор/3 оска Компатибилен : IOS8.4 или над/Android4.4 или над Адаптација метод : може да се користи самостојно или истовремено со мобилен СТАН Јазик : Поддршка за мулти-јазик информации потсетник Sedentary потсетник за Броење на чекори, калории и растојание во текот на денот, вибрации сигнали ќе ве мотивира да се движат кога ќе седат премногу долго, и ви помага да поставите цели.Сите ние сме зафатени и тоа е лесно да се изгуби песна на вашето здравје и дневни ниво на активност.Вашиот сегашен начин на живот може да значи дека можете лесно може да се постигнат овие цели.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

Материјал : Алуминиум Легура.Тефлон цевка:2mm*4mm.Филамент:ABS / PLA 1.75 MM / 3ММ.Внимание:Тоа не вклучуваат мот

Ергономски Дизајн, Овој гел mouse pad со зглоб поддршка со цел да се интегрираат високо со врвка за околу дви

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата маска lanyards се погодни и имаат лесензаотворање и затворање snap копчиња.Можете

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

Сет вклучува 14" турција пот Нож, 12" Готвач е Нож, 13" Леб Нож, 12.5" Резба Нож, 12.75" Алатка Нож, и 7.75" Paring Нож и Нож

MGN7 серија Минијатурни Линеарна Guideway 1.Пакет вклучувајќи : 1 PC блок + 1 PC железнички+1 PC пластични железничк�

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

Едноставна и практична експеримент опрема за професионални или лични употреба.Сите лажици и spatulas се на�

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ се Користат како плакарот организација кошеви, облека кутија, бања ч�

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

Специјално Дизајнирани цел Екран заштитник за Префрлање Лајт.Тенко стакло ви дава искуство на чувство �

Scroll