Ново
KFidFran 3 Еез 1/2-инчен Вози 1/2-инчен 6-Точка Плитки Приклучок, Cr-V(3 Stk. 1/2-Zoll-Laufwerk 1/2-Zoll-6-Punkt-Flachstecknuss, Cr-V

KFidFran 3 Еез 1/2-инчен Вози 1/2-инчен 6-Точка Плитки Приклучок, Cr-V(3 Stk. 1/2-Zoll-Laufwerk 1/2-Zoll-6-Punkt-Flachstecknuss,

Достапност: Залиха
DEN 2088.00

【ГОЛЕМИНА】1/2-инчен диск, 1/2-инчен 6-точка приклучок, 38mm (1.5-инчен) вкупен долг. 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична конструкција за сила и издржливост.Огледало хром позлатен заврши да се спротивстави на корозија. 【6-ТОЧКА ШТЕКЕР】Висок вртежен момент дизајн костец со рамни страни на fastener, не агли, спречување на круг-оф. 【СТАНДАРД-ДОЛЖИНА ШТЕКЕР】Плитки добро и тенок ѕидови се овозможи приклучок за да се вклопат во тесни, тесни простори.(【STANDARDLÄNGE STECKDOSE】 Flache Wanne und schlanke Wände ermöglichen das Einsetzen дер Steckdose во enge, enge Räume. 【АПЛИКАЦИИ】Широко се користи во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.(【ANWENDUNGEN】 Weit verbreitet во Heimwerkerhandwerk, Kfz-Reparaturen, Haushaltswartung und den meisten allgemeinen Reparaturen.KFid Fran 3 Еез 1/2-инчен Вози 1/2-инчен 6-Точка Плитки Приклучок, Cr-V1. 1/2-инчен Диск, 1/2-инчен 6-Точка Штекер.2. Премиум хром vanadium челична конструкција за сила и издржливост.3. Огледало хром позлатен заврши да се спротивстави на корозија.4. Плитко на телото им овозможува на контактот за да ги собере-во тесни, тесни простори.5. Широка примена во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.Карактеристики : Материјал : Хром Vanadium Steel Finish : Хром Plated Drive Големина : 1/2-inch Socket Големина : 1/2-inch Total Должина : 38mm / 1.5-inch Package Содржина : 3 x 6-Точка Sockets Description во German3 Stk. 1/2-Zoll-Laufwerk 1/2-Zoll-6-Punkt-Flachstecknuss, Cr-V【GRÖSSE】 1/2-Zoll-Laufwerk, 1/2-Zoll-6-Punkt-Stecknuss, 38 mm (1,5 Zoll) Gesamtlänge.【MATERIALChrom-Vanadium-Stahlkonstruktion für Stärke und Haltbarkeit.Hochglanzverchromtes Заврши, а Korrosion zu widerstehen.【6-PUNKT-BUCHSE】 Das Дизајн мит hohem Drehmoment greift умре flachen Seiten des Verschlusses, nicht die Ecken, und verhindert ein Abrunden.【STANDARDLÄNGE STECKDOSE】 Flache Wanne und schlanke Wände ermöglichen das Einsetzen дер Steckdose во enge, enge Räume.【ANWENDUNGEN】 Weit verbreitet во Heimwerkerhandwerk, Kfz-Reparaturen, Haushaltswartung und den meisten allgemeinen Reparaturen.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство 99.99%

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

MGN7 серија Минијатурни Линеарна Guideway 1.Пакет вклучувајќи : 1 PC блок + 1 PC железнички+1 PC пластични железничк�

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

Автомобилската Одделение замена огледало стакло.Реалната слика покажува огледало стакло на врвот и ле�

МАТЕРИЈАЛ Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната ср

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домува�

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Направен од јасно, високо влијани�

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ се Користат како плакарот организација кошеви, облека кутија, бања ч�

ДијаметарКонци По Инч : 1 / 26 Должина : 21 / 2 инчи 188 Нерѓосувачки Челик Наменети за надворешна употреба или

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

Opteka Далечинско Пуштање на Nikon D1, D2, Д3, D3x, D3s, D100, D200, D300, D300 S & D700 Овозможува камерата да биде ослободен од да�

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

Scroll