Ново
Displays2go Нивоа Акрилик Чекор Столб се Прикажат со Четири Правоаголни Платформи – Јасно (KDSTRISER)

Displays2go Нивоа Акрилик Чекор Столб се Прикажат со Четири Правоаголни Платформи – Јасно (KDSTRISER)

Достапност: Залиха
DEN 1912.80

Минимална дизајн, може да се состави во секунди. 4-нивоа дизајн за прикажување на стока.Секој правоаголна столб е 12" широк со 2" царинење помеѓу секое ниво.Изградена на здрав акрилик.Испратени и зачувани станот.Оваа нивоа акрилик чекор столб дисплеј доаѓа со четири правоаголни платформи, кои се 12" долго.Ова му дава доволно простор за да се прикаже мало стока.На нивоа дизајн е совршен за да се задржи со готовина се регистрира да се промовира импулс за купување.Изградена од здрав акрил, ова нивоа екранот има минимална дизајн и може да се состави во секунди.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Се вклопува во 14" x 48" sidekick.Бела епоксидна заврши.Спакувани 10 на картон.Земја на потекло : сад.Оваа жица sidek

Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези пре

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Материјалот е висока класа не ' рѓосувачки челик 100% Здрав за контакт со храна.Лесно & погодно за кора рак

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обе

Нашите разноврсна поставите емора да има во секоја кујна, ресторан или страни и прави фантастичен подар

Највисок Квалитет, Целосна Боја, АнтиСе Лизга На ЗафатКако Винил Налепница.Ги опфаќа сите круг на клупа

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата 6.5" Вкупниот Про

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

【Голем Екран во Боја & Воздухот се Пропустливи Клип】Нашиот нов автомобил bluetooth адаптер донесува голем

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с

FITMENT Пониски Топката Зглобовите 2002 2003 2004 За Џип Слобода.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 2 K3199 Пред Долниот Топката

Топката зглобовите функција тешки челик случаи со ПОМM90 имајќи куп дека изолатите на челична прачка од

PN4.320 D Моќ Ракување : RMS : 4 ohms : 60 w x 4 чан.ФИРМИ : 2 ohms : 80 w x 4 чан.ФИРМИ : 4 ohms, се Премостени : 160 x 2 чан.Врв : 320 watts Pu

1 : 4 SHINYBOW SВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 SVideo / Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е ди

СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

Обичај моделирани удар панели се наменети за 6.5" јазик и гром во мртов простор НАД метри и подалеку од ва

ИЗОЛИРАНИ СПОРТСКИ ШИШЕ за ВОДА : Збогум пот!Тесниот устата двоен ѕид изолација прави Железо Колба потб

Scroll