Ново
TYYCKJ Карбонски Влакна Rearview Огледало Покрие Капа Вратата Страна Огледало Опфаќа Крило Rearview Домување Капи за Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, 1 Пар

TYYCKJ Карбонски Влакна Rearview Огледало Покрие Капа Вратата Страна Огледало Опфаќа Крило Rearview Домување

Достапност: Залиха
DEN 6335.76

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добро да го замените оригиналниот оштетени или ислужени седан. 【Високо квалитетен материјал】крило огледало поклопецот е направен од високо-квалитет на Карбонски влакна материјали, лесни и трајни, не е лесно да се бори или да се прекине.Овие несакани огледало опфаќа се цврсти, отпорни на стареење и да го носат, за да се обезбеди максимална сила и издржливост во употреба. 【Одлична заштита】На rearview огледало домување може ефикасно да се заштити rearview огледало од гребнатини, дамките и други штети.Покрај тоа, исто така, може да покрие до дефекти на rearview огледало и да се направи вашиот автомобил да изгледа како нов автомобил. 【Совршено се вклопуваат】На rearview огледало поклопецот е моделирана од оригинални делови за автомобили во 1 : 1 сооднос да се обезбеди висок степен на совпаѓање. 【Лесно да се Инсталира】ретровизорот покрие поддржува директни дополнителни инсталација без комплицирани чекори, Тоа е брзо и лесно да се инсталира, Директна замена без промена, сечење, или дупчење што се бара, кој е цврсто, и не е лесно да падне.Оваа rearview огледало покрие ззп можат ефикасно да се заштити вашиот ретровизорот од оштетување; Уникатна мазен изглед ќе биде убава декорација за вашиот автомобил, се зголемува вашиот уникатен автомобил стил Карактеристики : 1.Направени од Високо-Квалитет на Карбонски влакна, Лесни и Врвот одделение Издржлив материјал. 2.Замена Огледало Покрие Прилагодено за совршено да се совпаѓаат со вашето возило. 3.Shinning површината и УВ-Заштитени Јасно Слој, висока цврстина, отпорност на избледи и ' рѓа отпорни. 4.Стилски дизајн на оваа огледало покрие школка ќе го персонализирате и надградба на вашиот автомобил, подобрување на изгледот на возилото, се создаде единствен спортски линија, дава кориснички изглед. 5.Долга-трајни и издржливи.Тоа ќе застане на harshest времето и се уште изгледа како нов. 6.Едноставна clip-за инсталација.Лесна инсталација.Нема промена е потребно.Карактеристики : Материјал : Јаглерод влакна Поставеност на возило : Напред, Лево, Десно Fitment : За Land Rover Range Rover Sport 2014+ За Land Rover Discovery 4 2014-2016 За Land Rover Discovery 5 2017+ Пакет Листа : 1 Пар на ретровизорот Покрие Забелешка : 1.Пред купување, ве молиме потврдете дека производот е погоден за вашето возило. 2.Треба да имате било какви загриженост, нашата пријателска поддршка на корисниците тим ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Drawstring затворање.Мал 27" / 29" inseam одговара на жени 5'1"5'3" / Редовни 31" inseam одговара на жени 5'3"5'5" / Редовни 33"

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

Платно.Увезени 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

Тие се Изработени од ВисокоКвалитет на Хром Vanium Челик, Прецизни, Топлина Третира, Имаат Одлични Сила, и С

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство 99.99%

Специјално Дизајнирани цел Екран заштитник за Префрлање Лајт.Тенко стакло ви дава искуство на чувство �

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата маска lanyards се погодни и имаат лесензаотворање и затворање snap копчиња.Можете

Десната рака спирала, 30 степен хеликс 135 Степен точка агол.Пареа оксид заврши.Изработени од high speed челик.�

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

ДијаметарКонци По Инч : 1 / 26 Должина : 21 / 2 инчи 188 Нерѓосувачки Челик Наменети за надворешна употреба или

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Направен од јасно, високо влијани�

Scroll