Ново
LOKATSE ДОМА 48 1400W Ѕид Монтирани Самостојна Електричен Камин Грејач со Реални Најавува&Кристал 7 Пламен 3 Страна Светлина Тајмер Термостат Прилагодливи Прирачник&Remote Co

LOKATSE ДОМА 48 1400W Ѕид Монтирани Самостојна Електричен Камин Грејач со Реални Најавува&Кристал 7 Пламен

Достапност: Залиха
DEN 6023.76

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија : Yes.Површина Се Загрева (Sq.Ft.):400 ft2.Топлина Излез (BTU/час) : 4777. Напон (volts) : 120. Wattage (w) : 1400 В. Должина на Кабелот за Напојување : 70.8 инч.Прегреат Запре : Да.Карактеристики : постојана температура, далечинско управување, брзо загревање, заштита од прегревање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

НЕВО : Обезбедување се наплаќаат луѓе со иновативни осветлување производи кои постојано ги исполни вет�

Opteka Далечинско Пуштање на Nikon D1, D2, Д3, D3x, D3s, D100, D200, D300, D300 S & D700 Овозможува камерата да биде ослободен од да�

Десната рака спирала, 30 степен хеликс 135 Степен точка агол.Пареа оксид заврши.Изработени од high speed челик.�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

Scroll