Ново
Creality Ender 3 Метал Екструдер за Полнење со 42-40 Stepper Мотор, 3D Принтер Делови Алуминиум со Вжарено Фидер Bowden Екструдер и 42-40 Stepper Мотор за Ender 3 V2/Ender 3 Max/Ender 3 Про (Сив)

Creality Ender 3 Метал Екструдер за Полнење со 42-40 Stepper Мотор, 3D Принтер Делови Алуминиум со Вжарено

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Компатибилни Модели : Ова Екструдер Моторни комплет е компатибилен со Creality 3 D принтери Ender 3/Ender 3 Pro/Ender 3 V2/Ender 3 Max/CR-10/CR-10-ТИ и др.Сите-метал Екструдер Посилни истиснување сила со стабилни перформанси; метални екструдер со висок квалитет на алуминиум, има посилни истиснување сила, хранење во stably, таа го поддржува мека filaments.Без проблеми и точно истиснување опрема со висока густина е тесно се исти со U-облик имајќи.На дури и истиснување сили се избегнува пропаѓање и мелење.Висок Квалитет Повлекува Мотор : висок квалитет На мотор со ниска моќност, мазна брзина, стабилни перформанси, ниска бучава и без загуба за време на операцијата, која обезбедува стабилни работата на истиснување механизам.Ниско ниво на бучава : stepper мотор со ниско ниво на бучава и ефикасна топлина дисипација има голем вртежен момент и висока прецизност без да се губи чекор.Боја : Сива Боја.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 6.0" L X3.25" W X1.75" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.769996 Lbs.Moog

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с

Материјалот е висока класа не ' рѓосувачки челик 100% Здрав за контакт со храна.Лесно & погодно за кора рак

Се обрне внимание на детали : на патент тока е повеќе трајни, не е лесно да се оштети, и поубаво.Покрај тоа

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

Логика на ниво на shifter BiDirectional со 4 канали помеѓу високи логика и ниска логика.Ќе може успешно да ги поста

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези пре

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

НеПредизвика, НеМагнетна РЕЗОНАНЦА и Чиста Соба средини; Отпорни на Корозија дури и во најтешките среди

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обе

Компатибилен со Nikon, Canon и Sony Дигитални Камери.Брзо ревелосипедизам време 0.1 4 секунди.Водич Број 54 со ISO100

Scroll