Ново
Ришелје Хардвер T5606900 Комунални Вртливата Кука во Мат Црна

Ришелје Хардвер T5606900 Комунални Вртливата Кука во Мат Црна

Достапност: Залиха
DEN 676.80

Завртка/Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1/8" x 2 5/16" x 29/32").Кука Модел : Едноставен, Зглобот.Капацитет : 10 kg (22.05 lbs).Практично решение со класичен допир, оваа iron вртливата кука е одличен додаток на секоја соба или чување на плакарот.Кога не е во употреба, тоа лесно може да се свитка назад против ѕид за да се спаси дури и повеќе простор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ се Користат како плакарот организација кошеви, облека кутија, бања ч�

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

Opteka Далечинско Пуштање на Nikon D1, D2, Д3, D3x, D3s, D100, D200, D300, D300 S & D700 Овозможува камерата да биде ослободен од да�

Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, рест�

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

Сет вклучува 14" турција пот Нож, 12" Готвач е Нож, 13" Леб Нож, 12.5" Резба Нож, 12.75" Алатка Нож, и 7.75" Paring Нож и Нож

Десната рака спирала, 30 степен хеликс 135 Степен точка агол.Пареа оксид заврши.Изработени од high speed челик.�

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домува�

Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Направен од јасно, високо влијани�

Големина : 46"x24".Боја : Изберете Боја Од Опции.Висок Квалитет Умре Сече Oracal Винил.Направен Во САД.Целосна П

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

Материјал : Алуминиум Легура.Тефлон цевка:2mm*4mm.Филамент:ABS / PLA 1.75 MM / 3ММ.Внимание:Тоа не вклучуваат мот

НЕВО : Обезбедување се наплаќаат луѓе со иновативни осветлување производи кои постојано ги исполни вет�

Платно.Увезени 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,

Со гордост се произведени во Америка, со целосна 10 годишна гаранција од CIMPLE КО.Тестирани и одобрени за у�

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

Специјално Дизајнирани цел Екран заштитник за Префрлање Лајт.Тенко стакло ви дава искуство на чувство �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

Тип : 5 Нож Во Собата Со Став ; Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Ергономски дизајнирање обез�

ДијаметарКонци По Инч : 1 / 26 Должина : 21 / 2 инчи 188 Нерѓосувачки Челик Наменети за надворешна употреба или

МАТЕРИЈАЛ Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната ср

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

Ларсон Електроника ДОО Дел # MPDCW1BSBDE75 YTLZ4.L2616.N09M1 75 KVA Трансформатор, 3Фаза, 480 V Текст, 208 Y / 120 Излез.Видете под

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

Scroll