Ново
FAKEME Борови Дрва Сауна Hygrothermograph, Трајни 2 во 1 Термометар Hygrometer, Семеен Хотел Внатрешна Влажност Температура Мерење Мерач Уред

FAKEME Борови Дрва Сауна Hygrothermograph, Трајни 2 во 1 Термометар Hygrometer, Семеен Хотел Внатрешна Влажност

Достапност: Залиха
DEN 2126.40

2-1 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лесен за употреба; едноставен стил, кој ќе акцент вашиот сауна.Погоден за дом или хотел, клуб сауна, соба, или може да се користи како општ внатрешна температура и влажност, мерење.Опсег на температура од 0-120 целзиусови степени; влажност опсег од 0-100 проценти влажност.Опис : - Направени од квалитетот борови дрвен материјал, издржлив и лесен за користење; вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат. - 2-1 Термометар влажност опсег од 0-100 проценти влажност. - Јасно видливи, лесен за употреба; едноставен стил, кој ќе акцент вашиот сауна - Погоден за домашна или хотел, клуб сауна, соба, или може да се користи како општ внатрешна температура и влажност, мерење.Спецификација : - Материјал : борови дрва - Size L : 26x14x3cm/ 10.2x5.5x1.18 inch Package Вклучува : 1 Парче Сауна Hygrothermograph Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Декларираните карактеристики

- Material:
pine wood
- SizeL:
26x14x3cm/ 10.2x5.5x1.18 inch
Package Includes:
1 Piece Sauna Hygrothermograph :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Поврзани производи

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ се Користат како плакарот организација кошеви, облека кутија, бања ч�

Ларсон Електроника ДОО Дел # MPDCW1BSBDE75 YTLZ4.L2616.N09M1 75 KVA Трансформатор, 3Фаза, 480 V Текст, 208 Y / 120 Излез.Видете под

Opteka Далечинско Пуштање на Nikon D1, D2, Д3, D3x, D3s, D100, D200, D300, D300 S & D700 Овозможува камерата да биде ослободен од да�

Со гордост се произведени во Америка, со целосна 10 годишна гаранција од CIMPLE КО.Тестирани и одобрени за у�

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домува�

МАТЕРИЈАЛ Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната ср

Специјално Дизајнирани цел Екран заштитник за Префрлање Лајт.Тенко стакло ви дава искуство на чувство �

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

Тие се Изработени од ВисокоКвалитет на Хром Vanium Челик, Прецизни, Топлина Третира, Имаат Одлични Сила, и С

Тип : 5 Нож Во Собата Со Став ; Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Ергономски дизајнирање обез�

Автомобилската Одделение замена огледало стакло.Реалната слика покажува огледало стакло на врвот и ле�

Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Направен од јасно, високо влијани�

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство 99.99%

Без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Усвојување на еколошки TPU +

Десната рака спирала, 30 степен хеликс 135 Степен точка агол.Пареа оксид заврши.Изработени од high speed челик.�

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

Едноставна и практична експеримент опрема за професионални или лични употреба.Сите лажици и spatulas се на�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

Платно.Увезени 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,

Ергономски Дизајн, Овој гел mouse pad со зглоб поддршка со цел да се интегрираат високо со врвка за околу дви

Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, рест�

Scroll