Ново
Okuyonic Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон, Мобилен Телефон Екран Засилувач Трајни Екран Засилувач Стојат Светло Дрво Жито со Стабилна Клип за Сите паметни телефо

Okuyonic Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон, Мобилен Телефон Екран Засилувач Трајни Екран Засилувач Стојат

Достапност: Залиха
DEN 1360.80

Без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Усвојување на еколошки TPU + дрво, безбедно и трајно да ја користите.Користете го high definition оптичка технологија за зголемување 4~6 пати на екранот на телефонот, сликата е јасна, подинамичен!.Производот е едноставен и лесно да се носат, лесен во тежина, мала зафатнина, погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места.Погоден за сите видови на паметни мобилни телефони.Користете го high definition оптичка технологија за зголемување 4~6 пати на екранот на телефонот, сликата е јасна, подинамичен!Производот е едноставен и лесно да се носат, лесен во тежина, мала зафатнина, погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места.Без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Погоден за сите видови на паметни мобилни телефони.Усвојување на еколошки TPU + дрво, безбедно и трајно да ја користите.

Декларираните карактеристики

Type:
Mobile Video Screen Amplifier
Materials:
Eco-Friendly TPU + Wood
Color:
Black, Ivory (optional)
Compatible:
For all kinds of smart phones
Screen Size:
12 inches
Size:
Approx. 26 * 19 cm / 10.6 * 6.3 in
Packing Weight:
about 340 g
Package list:
1 * 12-inch Phone Screen Amplifier Stand :
1 * Stable Clip :

Поврзани производи

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство...

Сет вклучува 14" турција пот Нож, 12" Готвач е Нож, 13" Леб Нож, 12.5" Резба Нож, 12.75" Алатка Нож, и 7.75" Paring Нож и Нож

【Компатибилни модели】специјално Дизајниран за Apple i Phone 13 (6.1 инчи), само се применуваат за i Phone 13, не се к�

☀ Користи за ☀ Користи за Sansung Галакси A02 S Случај САМО, ве Молам, ве молиме проверете со вашиот модел на т

МАТЕРИЈАЛ Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната ср

Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, рест�

Десната рака спирала, 30 степен хеликс 135 Степен точка агол.Пареа оксид заврши.Изработени од high speed челик.�

Едноставна и практична експеримент опрема за професионални или лични употреба.Сите лажици и spatulas се на�

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

Материјал : Алуминиум Легура.Тефлон цевка:2mm*4mm.Филамент:ABS / PLA 1.75 MM / 3ММ.Внимание:Тоа не вклучуваат мот

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

Платно.Увезени 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,

~【Големина Одговара на Сите】 : косата заврши големина е 24.4*9.45 инчен, една големина одговара на сите( жен�

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата маска lanyards се погодни и имаат лесензаотворање и затворање snap копчиња.Можете

Специјално Дизајнирани цел Екран заштитник за Префрлање Лајт.Тенко стакло ви дава искуство на чувство �

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

Scroll