Ново
StoreSMART - Цврсти Пластични Мени - 8.5 x 14 - 5-Pack - HPP812X14-MENU-5

StoreSMART - Цврсти Пластични Мени - 8.5 x 14 - 5-Pack - HPP812X14-MENU-5

Достапност: Залиха
DEN 598.80

Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Вкупната големина : 8 13/16" x 14 1/8".Внатре капацитет : 8 1/2" x 14".Отворање на кратка страна.Крути за крајна заштита.За повеќе употреби.Направен од јасно, високо влијание 16 millimeter ПВЦ винил со 40 millimeter отворање.Крути за крајна заштита.За повеќе употреби.Менијата слајд во и надвор лесно.Вкупната големина : 8 13⁄16" x 14 1⁄8".Внатре капацитет : 8 ½ "x 14".Со гордост се продаваат од страна на еден Американски жена во сопственост на компанијата.Store SMARTs Крути Пластични Menu (мени) Сопствениците ќе го направат вашиот менија изгледа речиси како примамливата како вашата храна!Секој цврсти остро заштитник е направена на кристално јасна, "не-миграција" ПВЦ винил што не содржи plasticizers или stearates, што значи дека тие нема да наштети на вашиот скапи custom menu страници.Ќе ги зачувате на reprinting трошоци со користење на нашиот заштитен носители премногу, аглите ќе останат свежи, печатење ќе останат читливи, и spills ќе ги избрише право надвор, така што ќе добиете повеќе километражата надвор од секое мени ќе го купите.За разлика од пораби мени ги опфаќа, нашиот содржат нема огради или дупки, кои може да се фатат нечистотија и да доведе до непрофесионално, нечиста изглед.Фрли од вашиот носи старата менија денес, и да се подобри естетскиот жалба на вашиот ресторан!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сет вклучува 14" турција пот Нож, 12" Готвач е Нож, 13" Леб Нож, 12.5" Резба Нож, 12.75" Алатка Нож, и 7.75" Paring Нож и Нож

Ларсон Електроника ДОО Дел # MPDCW1BSBDE75 YTLZ4.L2616.N09M1 75 KVA Трансформатор, 3Фаза, 480 V Текст, 208 Y / 120 Излез.Видете под

~【Големина Одговара на Сите】 : косата заврши големина е 24.4*9.45 инчен, една големина одговара на сите( жен�

Opteka Далечинско Пуштање на Nikon D1, D2, Д3, D3x, D3s, D100, D200, D300, D300 S & D700 Овозможува камерата да биде ослободен од да�

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

Совршен за каучот перници, постелнина, автомобилски седишта, домашни и комерцијални тапацир апликации.�

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

МАТЕРИЈАЛ Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната ср

MGN7 серија Минијатурни Линеарна Guideway 1.Пакет вклучувајќи : 1 PC блок + 1 PC железнички+1 PC пластични железничк�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Живописни Бои : златен фолија лист има златна, сребрена и бакар бои, и тоа не е лесно да избледи и оксидир�

Едноставна и практична експеримент опрема за професионални или лични употреба.Сите лажици и spatulas се на�

Големина : 46"x24".Боја : Изберете Боја Од Опции.Висок Квалитет Умре Сече Oracal Винил.Направен Во САД.Целосна П

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Платно.Увезени 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,

ДијаметарКонци По Инч : 1 / 26 Должина : 21 / 2 инчи 188 Нерѓосувачки Челик Наменети за надворешна употреба или

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домува�

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

Scroll