Ново
Месо тело Школка Лице Мелница Арбор Адаптер Носителот 1set C12 C16 C20 FMB22 C3/4 FMB22 Лице endmill носители +bap400R+10pcs APMT1604 карбид инсерти за CNC машина за мелење

Месо тело Школка Лице Мелница Арбор Адаптер Носителот 1set C12 C16 C20 FMB22 C3/4 FMB22 Лице endmill носители

Достапност: Залиха
DEN 1816.80

Спецификација : .на пример : C12 FMB22. Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за двете двојно заврши и една заврши, што е повеќе погодно.Најчесто е потребно видови, detailer, погруб и finisher направи совршена комбинација со голема вредност.FMB22 се поврзете со 50mm или 63mm машина head Note : Машина главата BAP400 R боја е за случаен испорака.Пакет се вклучени : 1pcs C12 FMB22 holder1pcs 400 R 50mm машина главата 10pcs APMT1604 inserts Through загрева и угасне,цврсти тешко со добра амортизирање ефект.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Автомобилската Одделение замена огледало стакло.Реалната слика покажува огледало стакло на врвот и ле�

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

Тие се Изработени од ВисокоКвалитет на Хром Vanium Челик, Прецизни, Топлина Третира, Имаат Одлични Сила, и С

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата маска lanyards се погодни и имаат лесензаотворање и затворање snap копчиња.Можете

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Лгбт Гордост Направени Од АнтиPilling Фланелен Боксери, Повеќе Удобно И Топло.Лгбт Гордост Производ Перфор

МАТЕРИЈАЛ Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната ср

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

ЕРГОНОМСКИ ТОЧНИ КАМЕРА STARP.Направени од страна на физиотерапевтот и Професионален Фотограф.Тоа е функ�

Содржи : 1 4 Фунти (100 Товари) Торба за на Земи Зелена Природен Мирис Слободни 3in1 Перење Детергент во Прав.�

Живописни Бои : златен фолија лист има златна, сребрена и бакар бои, и тоа не е лесно да избледи и оксидир�

Opteka Далечинско Пуштање на Nikon D1, D2, Д3, D3x, D3s, D100, D200, D300, D300 S & D700 Овозможува камерата да биде ослободен од да�

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

Сет вклучува 14" турција пот Нож, 12" Готвач е Нож, 13" Леб Нож, 12.5" Резба Нож, 12.75" Алатка Нож, и 7.75" Paring Нож и Нож

Десната рака спирала, 30 степен хеликс 135 Степен точка агол.Пареа оксид заврши.Изработени од high speed челик.�

ЗА MAZDA CX7 Mudflaps Авто Додатоци.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел и година на направи се во согл�

Платно.Увезени 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство 99.99%

☀ Користи за ☀ Користи за Sansung Галакси A02 S Случај САМО, ве Молам, ве молиме проверете со вашиот модел на т

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

~【Големина Одговара на Сите】 : косата заврши големина е 24.4*9.45 инчен, една големина одговара на сите( жен�

Школката се изработени од АБС материјал, кој е отпорен на влијанието и корозија, и може да се користи за �

MGN7 серија Минијатурни Линеарна Guideway 1.Пакет вклучувајќи : 1 PC блок + 1 PC железнички+1 PC пластични железничк�

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

Ларсон Електроника ДОО Дел # MPDCW1BSBDE75 YTLZ4.L2616.N09M1 75 KVA Трансформатор, 3Фаза, 480 V Текст, 208 Y / 120 Излез.Видете под

Scroll