Ново
6mm 60Pcs Тигар Око Монистра за Накит Правење на Црвено Кафеав Природен Камен Монистра Полу Скапоцени Круг Мазна Gemstones Енергија Исцелување Лабава Лежиште(6mm,60Beads)

6mm 60Pcs Тигар Око Монистра за Накит Правење на Црвено Кафеав Природен Камен Монистра Полу Скапоцени Круг

Достапност: Залиха
DEN 251.76

МАТЕРИЈАЛ - Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната средина барање стандард, safty за вашиот heathy и шарени за вашиот живот.ГОЛЕМИНА - Зрнца со дијаметар е 6mm, дупка со дијаметар од монистра е 1mm.Не само за Накит Одлуки - Камен Монистра, не само за Правење Beading Beaded Ѓердани, но може да се користи за да се Nake Обетки, Белегзии, Јога Белегзии ,Прстени ,Anklets, Уво Ракави, Брошеви, Коса Додатоци и други Накит Одлуки премногу.Освен Накит, Jemstone Камен Монистра Може да се користи за да се Создаде Украси и Додатоци како што се Сонцето Catchers, Копче за Синџири, bookmarks (Ознаки), Патент Повлекува, Eyeglass Синџири и Телефон Накит, DIY Подароци, Уметности & Занает, Насловна & Свадба Декорација. 100% Вистински Природата Камен - Сите природни камења се уникатен и може да се разликува од оној што е прикажано на сликата.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ - Сите природен камен монистра има проверува повеќе пати и пакуваат и пред испраќаат & 90 ДЕНА бесплатен обидете пари и наплата на располагање без колебање, ако не сте задоволни со тоа, па pls цел на леснотија и да уживате во Nancybeads продавница е пријателска услуга.МАТЕРИЈАЛ - Вистинска камен монистра, safty за вашиот heathy и шарени за вашиот живот.ГОЛЕМИНА - Зрнца со дијаметар е 6mm,8mm,10мм, дупка со дијаметар од монистра е 1mm.Не само за Накит Одлуки - Камен Монистра, не само за Правење Beading Beaded Ѓердани, но може да се користи за да се Nake Обетки, Белегзии, Јога Белегзии ,Прстени ,Anklets, Уво Ракави, Брошеви, Коса Додатоци и други Накит Одлуки премногу.Освен Накит, Jemstone Камен Монистра Може да се користи за да се Создаде Украси и Додатоци како што се Сонцето Catchers, Копче за Синџири, bookmarks (Ознаки), Патент Повлекува, Eyeglass Синџири и Телефон Накит, DIY Подароци, Уметности & Занает, Насловна & Свадба Декорација. 100% Вистински Природата Камен - Сите природни камења се уникатен и може да се разликува од оној што е прикажано на сликата.МАТЕРИЈАЛ - Вистинска камен монистра, safty за вашиот heathy и шарени за вашиот life SIZE - Зрнца со дијаметар е 6mm,8mm,10мм, дупка со дијаметар од монистра е 1mm Not само за Накит Одлуки - Камен Монистра, не само за Правење Beading Beaded Ѓердани, но може да се користи за да се Nake Обетки, Белегзии, Јога Белегзии ,Прстени ,Anklets, Уво Ракави, Брошеви, Коса Додатоци и други Накит Одлуки премногу.Освен Накит, Jemstone Камен Монистра Може да се користи за да се Создаде Украси и Додатоци како што се Сонцето Catchers, Копче за Синџири, bookmarks (Ознаки), Патент Повлекува, Eyeglass Синџири и Телефон Накит, DIY Подароци, Уметности & Занает, Насловна & Свадба Decoration100% Вистинска Природа Камен - Сите природни камења се уникатен и може да се разликува од оној што е прикажано на сликата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

Живописни Бои : златен фолија лист има златна, сребрена и бакар бои, и тоа не е лесно да избледи и оксидир�

Големина : 46"x24".Боја : Изберете Боја Од Опции.Висок Квалитет Умре Сече Oracal Винил.Направен Во САД.Целосна П

20ft печат за монтажа камион капа или camper школка која тежи 200 кг или помалку.Исполнува сите кревет железни�

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство...

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

ДијаметарКонци По Инч : 1 / 26 Должина : 21 / 2 инчи 188 Нерѓосувачки Челик Наменети за надворешна употреба или

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

МирисДоказ & Херметички Тегла : Изграден со гумен печат, нашата хранаодделение билка тегла помага да се �

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ се Користат како плакарот организација кошеви, облека кутија, бања ч�

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домува�

☀ Користи за ☀ Користи за Sansung Галакси A02 S Случај САМО, ве Молам, ве молиме проверете со вашиот модел на т

Лгбт Гордост Направени Од АнтиPilling Фланелен Боксери, Повеќе Удобно И Топло.Лгбт Гордост Производ Перфор

ЗА MAZDA CX7 Mudflaps Авто Додатоци.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел и година на направи се во согл�

Едноставна и практична експеримент опрема за професионални или лични употреба.Сите лажици и spatulas се на�

Материјал : Алуминиум Легура.Тефлон цевка:2mm*4mm.Филамент:ABS / PLA 1.75 MM / 3ММ.Внимание:Тоа не вклучуваат мот

Drawstring затворање.Мал 27" / 29" inseam одговара на жени 5'1"5'3" / Редовни 31" inseam одговара на жени 5'3"5'5" / Редовни 33"

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

Школката се изработени од АБС материјал, кој е отпорен на влијанието и корозија, и може да се користи за �

Scroll