Ново
На Hillman Група 3407 Хексадецимален Кап Завртки Метрички M7-1.00 Од 40mm, 10-Пакет

На Hillman Група 3407 Хексадецимален Кап Завртки Метрички M7-1.00 Од 40mm, 10-Пакет

Достапност: Залиха
DEN 204.00

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецимален Кап Завртки Функција Шест-Двострано Раководител, Кој Е Дизајниран Да Бидат Построги Користење На Клуч Или Вежба.Челик/Цинк Позлатен.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Опис на производот Хексадецимален Кап Завртки се завртки со шестоаголни глави и машина теми за употреба со лешник или во прислушувани дупка.Како најчест тип на гром, хексадецимален кап завртки се стандардни хексадецимален завртки со миење лице под главата.Обично хексадецимален кап завртки се само делумно навој.Од Производителот Хексадецимален Кап Завртки се завртки со шестоаголни глави и машина теми за употреба со лешник или во прислушувани дупка.Како најчест тип на гром, хексадецимален кап завртки се стандардни хексадецимален завртки со миење лице под главата.Обично хексадецимален кап завртки се само делумно навој.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Компатибилни модели】специјално Дизајниран за Apple i Phone 13 (6.1 инчи), само се применуваат за i Phone 13, не се к�

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

Едноставна и практична експеримент опрема за професионални или лични употреба.Сите лажици и spatulas се на�

Живописни Бои : златен фолија лист има златна, сребрена и бакар бои, и тоа не е лесно да избледи и оксидир�

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СВЕТЛИНА : На Ott Lite 13 W Занает Простор Организаторот ќе обезбеди совршен износ на осветлу�

Совршен за каучот перници, постелнина, автомобилски седишта, домашни и комерцијални тапацир апликации.�

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

ДРВО се СПРАВИ со Бифтек додатоци Редеа ножеви поставите Бифтек нож сетови.Ова е Многу 12...

Drawstring затворање.Мал 27" / 29" inseam одговара на жени 5'1"5'3" / Редовни 31" inseam одговара на жени 5'3"5'5" / Редовни 33"

Автомобилската Одделение замена огледало стакло.Реалната слика покажува огледало стакло на врвот и ле�

Ларсон Електроника ДОО Дел # MPDCW1BSBDE75 YTLZ4.L2616.N09M1 75 KVA Трансформатор, 3Фаза, 480 V Текст, 208 Y / 120 Излез.Видете под

MGN7 серија Минијатурни Линеарна Guideway 1.Пакет вклучувајќи : 1 PC блок + 1 PC железнички+1 PC пластични железничк�

Категорија : Чистење Кат Грижа.Кат Почиста, Течна Форма, Големина 1 гал., Се препорачува Разредување 1 : 16 1

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство...

Содржи : 1 4 Фунти (100 Товари) Торба за на Земи Зелена Природен Мирис Слободни 3in1 Перење Детергент во Прав.�

Scroll