Ново
[4 Pack] MAYtobe Наменета За Samsung Галакси A01, M01 Калено Стакло Екран Заштитник, Не Меур, Анти Нула, 9H Цврстина, Случај Пријателски, Лесно да го Инсталирате

[4 Pack] MAYtobe Наменета За Samsung Галакси A01, M01 Калено Стакло Екран Заштитник, Не Меур, Анти Нула, 9H

Достапност: Залиха
DEN 119.76

Специјално Дизајниран за Галакси A01/M01, Анти-чип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство. 99.99% High-definition јасно hydrophobic и oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти,подобрување на видливоста на екранот.Тоа е 100% сосема нов,Прецизни ласерски сече калено стакло, многу полиран,0.33 mm ултра-тенок калено стакло екран заштитник одржува оригинален одговор чувствителност и допир, со добро допир искуство.Онлајн видео инсталација инструкции може да се најде на последната слика слот : Најлесен Инсталација - отстранување на прашина и усогласување на тоа правилно пред крај на инсталацијата,без да се грижиш за меурчиња,уживајте во вашиот екран ако тоа не е таму.MAYtobe е посветена да обезбеди 100% задоволството на клиентите, ве Молиме ни e-mail страна Преку порака Систем за било какви прашања во врска со примена е неисправен или скршени.Прашање : Дали екран заштитник покрие целиот екран?Зошто е тоа помал од мојот Телефони екран?.Одговор : Поради заоблени раб на Телефонот дизајн, и да се зголеми компатибилност со повеќето случаи,калено стакло да не го покрива целиот екран.Тоа е ефикасен за спречување на жуборот и пилинг на рабовите.Прашање : Како можам да се отстрани изворот?.Answer : Пред ставање на екранот заштитник,ве молиме прво чистење на екранот со помош колекции во пакет.Дали има меурчиња, ве молиме обидете се да го притиснете копчето на балон со помош на вашиот прст со малку сила,и обидете се да користите еден владетел или кредитна картичка за да ви помогне со проблемот,но тенка крпа подлога потребно е на површината на екранот за да избегнете гребење заштитник.Прашање : Како можам да се избегне прашина спотови?.Answer : Секој MAYtobe екран заштитник ќе дојде со Лесна Инсталација Фах,Влажни Избрише&Сува Избрише,Прашина Отстранување Налепници за да ви помогне да инсталирате екран заштитник.Пред ставање на екранот заштитник, ве молиме следете ги инструкциите во пакет да се исчисти екранот.Ве молиме бидете сигурни дека нема повеќе нечистотија или прашина на екранот, пред да аплицираат екран заштитник.Исто така, ве молиме да се обиде да најде влажна место со помалку прашина да се инсталира на екран заштитник.Прашање : Ако производот е оштетен, како треба да се јавите на продавачот?.Одговор : Доколку имате прашања за овој производ, ве молиме ги споделите со нас и да се даде краток опис на проблемот за вашата нарачка.Нашата услуга по продажбата тим ќе ви послужи wholeheartedly.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Компатибилни модели】специјално Дизајниран за Apple i Phone 13 (6.1 инчи), само се применуваат за i Phone 13, не се к�

Ларсон Електроника ДОО Дел # MPDCW1BSBDE75 YTLZ4.L2616.N09M1 75 KVA Трансформатор, 3Фаза, 480 V Текст, 208 Y / 120 Излез.Видете под

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Автомобилската Одделение замена огледало стакло.Реалната слика покажува огледало стакло на врвот и ле�

Едноставна и практична експеримент опрема за професионални или лични употреба.Сите лажици и spatulas се на�

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

Платно.Увезени 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,

Тип : 5 Нож Во Собата Со Став ; Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Ергономски дизајнирање обез�

Десната рака спирала, 30 степен хеликс 135 Степен точка агол.Пареа оксид заврши.Изработени од high speed челик.�

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

Тоа е изработен од месинг проводници, со одлична електрични проводници и сигурност.Номинална Вредност :

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домува�

~【Големина Одговара на Сите】 : косата заврши големина е 24.4*9.45 инчен, една големина одговара на сите( жен�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

☀ Користи за ☀ Користи за Sansung Галакси A02 S Случај САМО, ве Молам, ве молиме проверете со вашиот модел на т

Категорија : Чистење Кат Грижа.Кат Почиста, Течна Форма, Големина 1 гал., Се препорачува Разредување 1 : 16 1

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

Scroll