Ново
5W CFL Сијалица Замена за Philips Pl-s 5w/827/2p со Техничка Прецизност - Двојно-Цевка Компактни Флуоресцентни Светилки - G23 База - Топло Бела 2700K - Pack 2

5W CFL Сијалица Замена за Philips Pl-s 5w/827/2p со Техничка Прецизност - Двојно-Цевка Компактни Флуоресцентни

Достапност: Залиха
DEN 849.84

Она што Ќе Добиете за - 2 пакување од 5-w, T4, двојно-цевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bi-pin пластични центар база, 80 CRI, бела завршница, 4.2-инчи целокупната должина.Светлината Излез - Нашите 5 W CFL светилки произведуваат 250 lumens на осветленост и боја температура на топло бела 2700 K.Овој вид на осветлување е одлична за области каде престој често се потрошени, како станбена површина, спална соба, јадење област, бањи, хотели, продавници за кафе.Апликација - Овие G23 топло бела CFL светилки го замени толпата надвор мали осветлување тела и downlights во станбени, индустриски и комерцијални settings.Преостанатиот животен век - Нашите замена светилки нудат многу конкурентни животен век од 10.000 светилка часа, во зависност од употреба.Општи услови - Темелно проверете спецификациите на вашиот светилка или осветлување тела пред додавање на оваа ставка на вашиот количка.За прашања, прашања и повратни информации за нашите производи, не двоумете се да контактирате и со нашите поддршка на корисниците на.Техничка Прецизност е осветлување производител и дистрибутер посветен на обезбедување на сигурен осветлување и батеријата производи за сите на вашиот уникатен осветлување апликации!.Техничка Прецизност е осветлување производител и дистрибутер посветен на обезбедување на сигурен осветлување и батеријата производи за сите на вашиот уникатен осветлување апликации!.Техничка Прецизност е осветлување производител и дистрибутер посветен на обезбедување на сигурен осветлување и батеријата производи за сите на вашиот уникатен осветлување апликации!.Техничка Прецизност е осветлување производител и дистрибутер посветен на обезбедување на сигурен осветлување и батеријата производи за сите на вашиот уникатен осветлување апликации!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Opteka Далечинско Пуштање на Nikon D1, D2, Д3, D3x, D3s, D100, D200, D300, D300 S & D700 Овозможува камерата да биде ослободен од да�

ЕРГОНОМСКИ ТОЧНИ КАМЕРА STARP.Направени од страна на физиотерапевтот и Професионален Фотограф.Тоа е функ�

☀ Користи за ☀ Користи за Sansung Галакси A02 S Случај САМО, ве Молам, ве молиме проверете со вашиот модел на т

【Компатибилни модели】специјално Дизајниран за Apple i Phone 13 (6.1 инчи), само се применуваат за i Phone 13, не се к�

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ се Користат како плакарот организација кошеви, облека кутија, бања ч�

ДРВО се СПРАВИ со Бифтек додатоци Редеа ножеви поставите Бифтек нож сетови.Ова е Многу 12 СОВРШЕН ЗА СТЕК

Тие се Изработени од ВисокоКвалитет на Хром Vanium Челик, Прецизни, Топлина Третира, Имаат Одлични Сила, и С

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

Drawstring затворање.Мал 27" / 29" inseam одговара на жени 5'1"5'3" / Редовни 31" inseam одговара на жени 5'3"5'5" / Редовни 33"

Hollister Inc.HOL3239 Karaya 5 Drainable Торбичка со Појас Јазичиња ПредНамалување на : 1 3 / 8" , 1 1 / 4" 1" , Должина : 9", Drainable.Луѓ

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

Големина : 46"x24".Боја : Изберете Боја Од Опции.Висок Квалитет Умре Сече Oracal Винил.Направен Во САД.Целосна П

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

~【Големина Одговара на Сите】 : косата заврши големина е 24.4*9.45 инчен, една големина одговара на сите( жен�

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домува�

Школката се изработени од АБС материјал, кој е отпорен на влијанието и корозија, и може да се користи за �

Пластични модел собранието комплет.Воздухопловството.Aeroplanes.Ремс FTB337 G Рис "Буш војна" Пластични моделир

Сет вклучува 14" турција пот Нож, 12" Готвач е Нож, 13" Леб Нож, 12.5" Резба Нож, 12.75" Алатка Нож, и 7.75" Paring Нож и Нож

ЗА MAZDA CX7 Mudflaps Авто Додатоци.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел и година на направи се во согл�

Ларсон Електроника ДОО Дел # MPDCW1BSBDE75 YTLZ4.L2616.N09M1 75 KVA Трансформатор, 3Фаза, 480 V Текст, 208 Y / 120 Излез.Видете под

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

Автомобилската Одделение замена огледало стакло.Реалната слика покажува огледало стакло на врвот и ле�

Едноставна и практична експеримент опрема за професионални или лични употреба.Сите лажици и spatulas се на�

Scroll