Ново
SRNE 12V/24V 20A PWM LED Соларна уличното осветлување Контролер DH120-W Интелигентни Безжична LED Затемнување Тип Сите-во-Едно Постојан Струја Соларни Задолжен Контролор, со Чек?

SRNE 12V/24V 20A PWM LED Соларна уличното осветлување Контролер DH120-W Интелигентни Безжична LED Затемнување

Достапност: Залиха
DEN 1252.80

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.PWM LED Соларна уличното осветлување Контролер DH120. Gen4 Интелигентни PWM Соларни Задолжен Контролор, Со Чекор-up LED Драјвер.Интелигентни Безжична LED Затемнување Тип Сите-Во-Едно Постојан Струја Соларни уличното осветлување Контролер.Параметри на овој контролер треба да се постави со далечинскиот управувач.Далечинскиот управувач се купи одделно.Ако не се постави параметри, вие не треба да купат далечинскиот управувач.Стандардните фабрички поставки.Ако треба да се купи за далечинска контрола, ве молиме контактирајте со сервисот.Features1. Безжичен далечински управувач : дозволи за поставување параметри и статусот на проверка.2. Високо прецизен дигитален постојан струја контрола : максималната ефикасност е до 96%.3. Инфраред/микробранова човечкото тело индукција функција.4. Моќ и работни часа амбиент.5. Олово-киселина за батеријата и литиум батерија се достапни; оперативни параметри може да се постави со далечински управувач.6. Интелигентна енергија на владата : товарот моќ може автоматски да се прилагоди во зависност од нивото на батеријата.7. Ниска спиење тековната за долги транспорт и складирање.8. Сите еднострани мониторинг за систем; систем статус снимање за 7 дена на повеќето.9. Со метал надворешната школка и IP67 водоотпорен оценка, производот може да функционира и во различни тешки ситуации.10. Високо-прецизен дигитален чекор-up напон и постојан струја контрола алгоритам : да се обезбеди висока ефикасност и висока константна струја точноста и продолжување на животниот век на батеријата.11. Батерија на полнење и празнење температура заштита : кога температурата надминува одредена вредност, товарот ќе се исклучи.12. Обезбеди батеријата/PV обратна electrode заштита, ПРЕДВОДЕНА од краток спој, open-коло, и ограничена моќ на заштита, итн.Specifications Model : DH120-WRemote контрола тип : 2.4 G безжичен далечински control System напон : 12 V/24 V Нула оптоварување на косата : .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

20ft печат за монтажа камион капа или camper школка која тежи 200 кг или помалку.Исполнува сите кревет железни�

【Компатибилни модели】специјално Дизајниран за Apple i Phone 13 (6.1 инчи), само се применуваат за i Phone 13, не се к�

Категорија : Чистење Кат Грижа.Кат Почиста, Течна Форма, Големина 1 гал., Се препорачува Разредување 1 : 16 1

Содржи : 1 4 Фунти (100 Товари) Торба за на Земи Зелена Природен Мирис Слободни 3in1 Перење Детергент во Прав.�

Тоа е изработен од месинг проводници, со одлична електрични проводници и сигурност.Номинална Вредност :

Големина : 46"x24".Боја : Изберете Боја Од Опции.Висок Квалитет Умре Сече Oracal Винил.Направен Во САД.Целосна П

Платно.Увезени 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Совршен за каучот перници, постелнина, автомобилски седишта, домашни и комерцијални тапацир апликации.�

Тие се Изработени од ВисокоКвалитет на Хром Vanium Челик, Прецизни, Топлина Третира, Имаат Одлични Сила, и С

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ се Користат како плакарот организација кошеви, облека кутија, бања ч�

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СВЕТЛИНА : На Ott Lite 13 W Занает Простор Организаторот ќе обезбеди совршен износ на осветлу�

Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, рест�

Материјал : Алуминиум Легура.Тефлон цевка:2mm*4mm.Филамент:ABS / PLA 1.75 MM / 3ММ.Внимание:Тоа не вклучуваат мот

❤ Ве молиме да бидат сигурни да се купи и користење на затворен safefy гејтс во нашата продавница, ние ќе ви

ДијаметарКонци По Инч : 1 / 26 Должина : 21 / 2 инчи 188 Нерѓосувачки Челик Наменети за надворешна употреба или

☀ Користи за ☀ Користи за Sansung Галакси A02 S Случај САМО, ве Молам, ве молиме проверете со вашиот модел на т

Пластични модел собранието комплет.Воздухопловството.Aeroplanes.Ремс FTB337 G Рис "Буш војна" Пластични моделир

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

Scroll