Ново
Сончево Здравје и Фитнес Пре-Програмирани Елипсовиден Тренер - SF-E320001, црна

Сончево Здравје и Фитнес Пре-Програмирани Елипсовиден Тренер - SF-E320001, црна

Достапност: Залиха
DEN 13320.00

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕЖИ во минута, Време, Растојание, Броило, Калории, ВАТИ, отчукувањата на Срцето, Целни отчукувањата на Срцето, Програма и Отпор Ниво.ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИ ОТПОР : промена на темпото е само едно притискање на копче далеку со електромагнетни отпор.Циклус преку 16 прогресивна отпор нивоа за да им помогнам на вашиот полно тело, вежби за лимит.КОРИСНИЧКИ ФИТНЕС : Тренинг и обука на кој начин сакате. 24 различни елипсовидна програми за обука за да одговараат и да одговараат на вашите фитнес цели.ОПТИМАЛНО ЧЕКОР : 18 инчи на чекор должина промовира остварување ефикасност и ниско влијание вежбање.Добие целото тело тренингот кој е пријателски за вашиот коските и зглобовите.КАТ СТАБИЛИЗАТОРИ : Никогаш не имаат wobbly несигурна или елипсовидна тренингот повторно со SF-E320001 Елипсовидна кат стабилизатори.Нема две фитнес патувањата се исти; Сончево Здравје Сончево Здравје и Фитнес Електрични Моторните Елипсовидна Тренер SF-E320001 ви овозможува да напредува и да се обучуваат на свој темпо и начинот на кој ви се допаѓа.Целна вашиот горниот дел од телото, долниот дел од телото или да се одлучат за целото тело тренингот.Електро-магнетни отпорност со фитнес програми, горниот дел од телото handlebars и напредни перформанси следење ви дава потребните алатки за да се фокусира и да се постигне своите цели.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

Лола Бела Подароци и Бартон и да бидат ставени во тим Бартон заедно да ви донесе оваа прекрасна и потрес

Пакетот вклучува : 1 Сет x Јасно Печат (други додатоци демо на сликата не е вклучен) 4 Модели Факултативна :

Највисок Квалитет, Целосна Боја, АнтиСе Лизга На ЗафатКако Винил Налепница.Ги опфаќа сите круг на клупа

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

Обичај моделирани удар панели се наменети за 6.5" јазик и гром во мртов простор НАД метри и подалеку од ва

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да

НеПредизвика, НеМагнетна РЕЗОНАНЦА и Чиста Соба средини; Отпорни на Корозија дури и во најтешките среди

Одговара За Mazda CX9 SUV 20072015.Ве молиме проверете ја фотографијата за да ја видите ако цртичка одговара за ва

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед

Остриги настроената поставете го прави отворање остриги лесно и брзо, никогаш не се грижите за сечење в

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата 6.5" Вкупниот Про

Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр : ZP4510;Max Контакт Оценка : Max Контакт Оценка;10 W : 10 W.Макс П

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Топката studs се топлина третираат за да одговара или да надмине OE барања за да ја спреч

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с

【Голем Екран во Боја & Воздухот се Пропустливи Клип】Нашиот нов автомобил bluetooth адаптер донесува голем

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

1 Antishock екран заштитник обезбедува голема отпорност на удари и гребнатини 2 Високо ниво на транспарентно

24pc за Полнење за сите вашиот Hummer Празникот Потреби.Hummer Празникот Комплет.Hummer Вари Додатоци 24pc Hummer Компл

Топката зглобовите функција тешки челик случаи со ПОМM90 имајќи куп дека изолатите на челична прачка од

Се вклопува во 14" x 48" sidekick.Бела епоксидна заврши.Спакувани 10 на картон.Земја на потекло : сад.Оваа жица sidek

FITMENT Пониски Топката Зглобовите 2002 2003 2004 За Џип Слобода.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 2 K3199 Пред Долниот Топката

Предмет : 6236 M Еден Ред Радијална Имајќи Имајќи.Тип : Длабоко ритам Радијална топката лежишта.Бренд : SKF.Кв

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен

Scroll