Ново
iCasso Продолжен Gaming Mouse Pad (35.4x15.7), Големи Стабилна Гума База Mousepad со Stitched Рабови, Тастатура, Глувче Мат Биро Подлога за Работа, Игра, Канцеларија, Дома - Плевели

iCasso Продолжен Gaming Mouse Pad (35.4x15.7), Големи Стабилна Гума База Mousepad со Stitched Рабови, Тастатура,

Достапност: Залиха
DEN 479.76

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем за да имате глушец, игри тастатура, и други биро предмети Само да се потопи во вашата работа или игри без да се грижиш за досадни mouse pad движење. 【 Ултра-мазна Површина 】Со Удобно Lycra Површината и Материјали за подлошки.Правење на вашиот глувци планирам на својата површина без напор, која може да обезбеди оптимална брзина и точна контрола во текот на вашата работа или играње. 【 Нула лизга / stitched рабовите 】 Материјал е дебела и се чувствува мека во рака, која може да помогне да се muffle бучава кога сте тип на влошки во голема мера.Нашата 3 mm дебел глувчето мат дава вашите раце леснотија и е направен од високо-квалитетен материјал кој нуди удобно игри или работат.Висок квалитет на компјутер глувчето подлога рабови се заврши така како да деформација, и degumming во продолжена употреба и се удобно за вашиот зглобовите и рацете. 【 Стабилна Гума База 】Со rubberized зафат и текстура, да им се овозможи да го користите овој mouse pad на било која површина.Додека здрав, тоа е доволно флексибилен за да се навива за лесен транспорт, да се движат наоколу, па ќе можат да работат или да се игра секаде каде што сакате.Гума база држи целата површина на местото на платно од зачестеноста до одржување на мазна глувчето за движење низ целиот десктоп. 【Одличен Подарок Избор 】 голема маса организатор за да се задржи вашиот десктоп чисти, а исто така и убава биро декорација како биро за заштитник.Употребете влажна крпа ИЛИ фрли во машина за перење и нека се откажам сува.Ова биро мат е апсолутна канцеларија essentials, WFH essentials.Одличен подарок за вашето семејство или пријатели себе.Добредојдовте на "i Casso" продавница за цел Mouse Pad.Handpicked шема се повеќе атрактивни.Земе вашето биро за стилски нови височини со нашите големи симпатична биро мат за домашната канцеларија.Овој убав биро записници создава е дефинирано и организирано workspace, додека за заштита на масите површина од гребнатини.Додадете контакт на уметноста во вашиот животен стил, Уникатен облик и исклучителна илустрација направи i Casso mouse pad елегантна декорација, додадете личност во вашата канцеларија биро.На истури-доказ слој прави течности слајд право надвор на површината.Ефикасно да се спречи штета од истури пијалоци или други несреќи.Можете лесно да се чисти секоја нечистотија со влажна крпа.Гума база држи целата површина на местото спречување на платно од зачестеноста до одржување на мазна глувчето за движење низ целиот десктоп. 0.10 во (3 мм) дебелина на таквите проширена големина обезбедува стабилност ви треба за двете глувчето и тастатурата.Игри mousepad има деликатна рабовите, со што може да се спречи носат, деформација и degumming во продолжена употреба.И на крајот дури и отклонување на работ се рамни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

~【Големина Одговара на Сите】 : косата заврши големина е 24.4*9.45 инчен, една големина одговара на сите( жен�

☀ Користи за ☀ Користи за Sansung Галакси A02 S Случај САМО, ве Молам, ве молиме проверете со вашиот модел на т

Лгбт Гордост Направени Од АнтиPilling Фланелен Боксери, Повеќе Удобно И Топло.Лгбт Гордост Производ Перфор

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

МирисДоказ & Херметички Тегла : Изграден со гумен печат, нашата хранаодделение билка тегла помага да се �

❤ Ве молиме да бидат сигурни да се купи и користење на затворен safefy гејтс во нашата продавница, ние ќе ви

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

Пластични модел собранието комплет.Воздухопловството.Aeroplanes.Ремс FTB337 G Рис "Буш војна" Пластични моделир

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

Категорија : Чистење Кат Грижа.Кат Почиста, Течна Форма, Големина 1 гал., Се препорачува Разредување 1 : 16 1

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домува�

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

Материјал : Алуминиум Легура.Тефлон цевка:2mm*4mm.Филамент:ABS / PLA 1.75 MM / 3ММ.Внимание:Тоа не вклучуваат мот

【Компатибилни модели】специјално Дизајниран за Apple i Phone 13 (6.1 инчи), само се применуваат за i Phone 13, не се к�

1 Материјал : Направен од висококвалитетни алуминиумски и пластични материјали.Овој автомобил е многу з

ДРВО се СПРАВИ со Бифтек додатоци Редеа ножеви поставите Бифтек нож сетови.Ова е Многу 12...

Живописни Бои : златен фолија лист има златна, сребрена и бакар бои, и тоа не е лесно да избледи и оксидир�

Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, рест�

20ft печат за монтажа камион капа или camper школка која тежи 200 кг или помалку.Исполнува сите кревет железни�

За практична и безбедно складирање.Димензии : 45x4x2cm.Материјал : бамбус.Опис на производот Кујна и апарати

L : 120 X240 CMX5 MM / 47"X94"X0.2".Материјал : ЕВА.Еластична, не е лесно деформација.Odourless, нетоксични.Автолепливоста,

Тоа е изработен од месинг проводници, со одлична електрични проводници и сигурност.Номинална Вредност :

Scroll