Ново
NXHDKEW за CNC Делови 3D Печатач Делови MGN7C MGN7H Линеарни Блок 100mm-2000mm Минијатурни Линеарни Водичи Железнички Линеарни Водичи (Боја : Само Железнички, Водич Должина : 200mm)

NXHDKEW за CNC Делови 3D Печатач Делови MGN7C MGN7H Линеарни Блок 100mm-2000mm Минијатурни Линеарни Водичи

Достапност: Залиха
DEN 919.20

MGN7 серија Минијатурни Линеарна Guideway. 1.Пакет вклучувајќи : 1 PC блок + 1 PC железнички+1 PC пластични железнички+1 торба на топката. 2.Основен производ статус : блок е собраа на железница. 3.Preload на блок : Z0(стандардно),ZF,Z1. 4.Прецизност код : C(стандардно),H,P. MGN7 серија Минијатурни Линеарна Guideway1.Пакет вклучувајќи : 1 PC блок + 1 PC железнички+1 PC пластични железнички+1 торба на топката.2.Основен производ статус : блок е собраа на железница.3.Preload на блок : Z0(стандардно),ZF,Z14.Прецизност код : C(стандардно),H,P.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ларсон Електроника ДОО Дел # MPDCW1BSBDE75 YTLZ4.L2616.N09M1 75 KVA Трансформатор, 3Фаза, 480 V Текст, 208 Y / 120 Излез.Видете под

☀ Користи за ☀ Користи за Sansung Галакси A02 S Случај САМО, ве Молам, ве молиме проверете со вашиот модел на т

ДијаметарКонци По Инч : 1 / 26 Должина : 21 / 2 инчи 188 Нерѓосувачки Челик Наменети за надворешна употреба или

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СВЕТЛИНА : На Ott Lite 13 W Занает Простор Организаторот ќе обезбеди совршен износ на осветлу�

Содржи : 1 4 Фунти (100 Товари) Торба за на Земи Зелена Природен Мирис Слободни 3in1 Перење Детергент во Прав.�

Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, рест�

Десната рака спирала, 30 степен хеликс 135 Степен точка агол.Пареа оксид заврши.Изработени од high speed челик.�

Лгбт Гордост Направени Од АнтиPilling Фланелен Боксери, Повеќе Удобно И Топло.Лгбт Гордост Производ Перфор

Категорија : Чистење Кат Грижа.Кат Почиста, Течна Форма, Големина 1 гал., Се препорачува Разредување 1 : 16 1

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

Живописни Бои : златен фолија лист има златна, сребрена и бакар бои, и тоа не е лесно да избледи и оксидир�

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

ЕРГОНОМСКИ ТОЧНИ КАМЕРА STARP.Направени од страна на физиотерапевтот и Професионален Фотограф.Тоа е функ�

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ се Користат како плакарот организација кошеви, облека кутија, бања ч�

❤ Ве молиме да бидат сигурни да се купи и користење на затворен safefy гејтс во нашата продавница, ние ќе ви

Тие се Изработени од ВисокоКвалитет на Хром Vanium Челик, Прецизни, Топлина Третира, Имаат Одлични Сила, и С

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Scroll