Ново
Рак Крекери и Алатки - Рак Нога Крекери и Алатки, Вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери 2 Hummer Школка Предници 2 Морски Предници 2 Hummer Рак Mallets

Рак Крекери и Алатки - Рак Нога Крекери и Алатки, Вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери 2 Hummer Школка Предници

Достапност: Залиха
DEN 286.80

Професионални Морски Алатки Сет : Вкупно 8 производи, вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери, 2 Црвени Hummer Школка Предници, 2 Нерѓосувачки Челик Морски Предници и 2 Hummer Рак Mallets.Тешки Рак Алатки Со Издржлив Материјал : морски рак бомбичка се направени од цврст умре-фрлија цинк легура, многу издржливи и ' рѓа отпорни, машина за миење садови безбедно да трае со години да дојде.Стилски и ергономски дизајн на дршката обезбедува сигурна потпора.Лесно да се Користат : црвена hummer Вилушка едноставно вметнете совет и непречено рок на морска храна бомбичка и назад за да лесно солза отвори школка, не цедење, може да се користи за да се вилушка ги собереш месо од пукнатини.Одговара за сите видови на морски школки и исто така се користи за да devein ракчиња, prawns, и crawfish со леснотија.Широко Апликација : Подобрен подебели рак нога крекери,hummer рак mallets и предници поставување одговара на било каков вид на морски школки, e.г.рак нозе, hummer опашки, школки и повеќе, исто така погоден за орев крекери, орев, бадем, pecan бомбичка или пиво капа.Одлично за ресторани, пикник, посета, изработка на авто-сервис hotpot и за домашна употреба.Лесно да се чисти и да го користите.Избрише со крпа, се чисти со вода.Совршен Подарок : Нашата морска храна алатки се направи уникатен и пофалници подарок за да ги импресионираат пријателите, семејството,ноќта на вештерките или готвачи; Идеален подарок за куќа затоплување партии, денот на Благодарноста, Божиќ или родендени.Овој рак нога бомбичка сет ќе изгледа стилски во секое домаќинство и ќе се зборува точка на многу страни. 8 Pcs Морски Алатки Сет, вклучувајќи 4 Гранки и 2 Hummer Крекери Орев Бомбичка 2 Hummer Рак Mallets(Црвена Hummer Shellers).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

Компатибилен со Nikon, Canon и Sony Дигитални Камери.Брзо ревелосипедизам време 0.1 4 секунди.Водич Број 54 со ISO100

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 6.0" L X3.25" W X1.75" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.769996 Lbs.Moog �

FITMENT Пониски Топката Зглобовите 2002 2003 2004 За Џип Слобода.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 2 K3199 Пред Долниот Топката �

Пакетот вклучува : 1 Сет x Јасно Печат (други додатоци демо на сликата не е вклучен) 4 Модели Факултативна :

24pc за Полнење за сите вашиот Hummer Празникот Потреби.Hummer Празникот Комплет.Hummer Вари Додатоци 24pc Hummer Компл�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Се обрне внимание на детали : на патент тока е повеќе трајни, не е лесно да се оштети, и поубаво.Покрај тоа

Материјалот е висока класа не ' рѓосувачки челик 100% Здрав за контакт со храна.Лесно & погодно за кора рак�

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с�

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П�

Лола Бела Подароци и Бартон и да бидат ставени во тим Бартон заедно да ви донесе оваа прекрасна и потрес�

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен�

Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производи�

Scroll