Ново
MAGBIT 303DLX.0816QC MAG303 1/2-Инчен од 18-Инчен Молибден Обложени Тешки Брод дупчалка со спирална бургија Малку

MAGBIT 303DLX.0816QC MAG303 1/2-Инчен од 18-Инчен Молибден Обложени Тешки Брод дупчалка со спирална бургија

Достапност: Залиха
DEN 1740.00

Молибден обложени да се кандидира ладилникот и престој остри подолго.Висок степен на 1060 јаглероден челик посилни од било кој друг дупчалка со спирална бургија на пазарот.Молибден слој делува како сува лубрикант за да спречите затнување и вадење на чипови побрзо.Слој делува како сува лубрикант за спречување на сечење на работ од annealing.Изработени на вистински центар за да се минимизира снема и да се намали заморот.Од Производителот Тешки брзи промени брод дупчалка со спирална бургија со себе храна совет и брзи промени месо тело.Уникатен молибден слој делува како сува лубрикант за да се задржи малку поладна за време на употреба.Ова го спречува сечење на работ од омекнување со текот на времето и овозможува да трае подолго од било кој друг дупчалка со спирална бургија малку на пазарот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

Пакетот вклучува : 1 Сет x Јасно Печат (други додатоци демо на сликата не е вклучен) 4 Модели Факултативна :

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 6.0" L X3.25" W X1.75" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.769996 Lbs.Moog �

Аризона Coyotes.Кристијан Фишер.Autographed.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифат

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед�

Универзална Светилки : се Користи за инструмент табла, водење светла, агол браник светла, табличка светл

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

Лола Бела Подароци и Бартон и да бидат ставени во тим Бартон заедно да ви донесе оваа прекрасна и потрес�

ИЗОЛИРАНИ СПОРТСКИ ШИШЕ за ВОДА : Збогум пот!Тесниот устата двоен ѕид изолација прави Железо Колба потб�

[Пакет] (1) i Pad Mini Случај (6 Генерација, 2021) [8.3инчен екран] Метропола SE, Црна ограничување на отпечатоци од п�

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

Предмет : 6236 M Еден Ред Радијална Имајќи Имајќи.Тип : Длабоко ритам Радијална топката лежишта.Бренд : SKF.Кв

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

24pc за Полнење за сите вашиот Hummer Празникот Потреби.Hummer Празникот Комплет.Hummer Вари Додатоци 24pc Hummer Компл�

НеПредизвика, НеМагнетна РЕЗОНАНЦА и Чиста Соба средини; Отпорни на Корозија дури и во најтешките среди

Scroll