Ново
Англиски Реченици Силикони Јасно Печат Печат DIY Scrapbooking Втиснување Фото Јасно Печат Поставува Cheery Божиќ

Англиски Реченици Силикони Јасно Печат Печат DIY Scrapbooking Втиснување Фото Јасно Печат Поставува Cheery

Достапност: Залиха
DEN 1689.60

Пакетот вклучува : 1 Сет x Јасно Печат (други додатоци демо на сликата не е вклучен). 4 Модели Факултативна : 0765, 0766, 0767, 0768; 0765 Големина : стан.11x16cm/4.33x6.30in; 0766 Големина : стан.14x14cm/5.51x5.51in; 0767 Големина : стан.14x20cm/5.51x7.87in; 0768 Големина : стан.15x20cm/5.91x7.87in.Материјал : Силикон.Употреба : DIY лаптоп,карта,покана картичка и така натаму.Совршен за scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, хартија занаети, тема на покани џеб scrapbooks, албум декорација, фото рамка итн.Гаранција за квалитет:имаме доверба во нашите производи и да се обезбеди по продажба поддршка на, ако не сте задоволни со вашиот купување или имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Ние сме среќни да ви помогнат!.Англиски Реченици Силикони Јасно Печат Печат DIY Scrapbooking Втиснување Фото јасно печат поставува cheery christmas100% сосема нов и висок квалитет.Карактеристики : Еднократно и трајно пријателски јасно марки.Направен од силикон материјал, здрави и да не се стимулира вашата кожа.Совршен за одмор картички и scrapbooking како и подарок ознаки.Мека и еластична текстура, добар избор за дома, DIY.Изработка на уникатен подарок за вашите драги пријатели, донесе вашите пријатели големо изненадување.Уживајте во вашиот DIY време.Како да го користите : Чекор 1 : да се Отстрани печат од заштитни ацетат лист.Чекор 2 : Мастило до печат.Чекор 3 : Печат цврсто на вашиот труд.Чекор 4 : Може да се чисти со вода.Карактеристики : Материјал : Silicone Color : Како слики shown4 Модели по желба : 0765, 0766, 0767, 07680765 Големина : стан.11x16cm/4.33x6.30in0766 Големина : стан.14x14cm/5.51x5.51in0767 Големина : стан.14x20cm/5.51x7.87in0768 Големина : стан.15x20cm/5.91x7.87in Uses : DIY лаптоп,карта,покана картичка и така натаму.Количина : 1 Set Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Сет x Јасно Печат (други додатоци демо на сликата не е вклучен).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ESP8266 Wi Fi Чип од Espressif.Населени Женски Насловите за ASTCAN485 одборот за интерфејс за.FTDI (UART) Насловите за работ

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 6.0" L X3.25" W X1.75" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.769996 Lbs.Moog

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен

Џексонвил Jaguars.Леонард Fournette.Сувенири Или Игра Се Користи.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓунаро

FITMENT Пониски Топката Зглобовите 2002 2003 2004 За Џип Слобода.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 2 K3199 Пред Долниот Топката

ИЗОЛИРАНИ СПОРТСКИ ШИШЕ за ВОДА : Збогум пот!Тесниот устата двоен ѕид изолација прави Железо Колба потб

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези пре

Нашите разноврсна поставите емора да има во секоја кујна, ресторан или страни и прави фантастичен подар

1 : 4 SHINYBOW SВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 SVideo / Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е ди

Одговара За Mazda CX9 SUV 20072015.Ве молиме проверете ја фотографијата за да ја видите ако цртичка одговара за ва

[Пакет] (1) i Pad Mini Случај (6 Генерација, 2021) [8.3инчен екран] Метропола SE, Црна ограничување на отпечатоци од п

Логика на ниво на shifter BiDirectional со 4 канали помеѓу високи логика и ниска логика.Ќе може успешно да ги поста

Оперативен Систем : Android 10.0, Octa Core CPU Processor 2 GB RAM меморија+32 GB ROM.Екран : 2.5 D+IPS, 1280*720 HD QLED Резолуцијата на Екра

Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производи

Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр : ZP4510;Max Контакт Оценка : Max Контакт Оценка;10 W : 10 W.Макс П

Шест Bay Брза Биро Полначот (BUILTIN POWER SUPPLY) со Адаптер Pod.Пријави Motorola DP4600 Батеријата со или без Радио.Универ

Scroll