Ново
Премиер-Линија 9182682 Socket Set Завртки, #8-32 X 5/8 во, Одделение 18-8 од Нерѓосувачки Челик, од 10-Пакет

Премиер-Линија 9182682 Socket Set Завртки, 8-32 X 5/8 во, Одделение 18-8 од Нерѓосувачки Челик, од 10-Пакет

Достапност: Залиха
DEN 125.28

Големина : #8-32 X 5/8 инчи.Обезглавени завртка која седи или под површината еднаш ќе се инсталира.Внатрешни штекер вози бара Ален клуч (хексадецимален копче) за да се инсталира.Инсталира во внатрешно навој дупка за да држете објект во место.Често се користат во машини за да се обезбеди запчаниците за да шахти.Socket set кап завртки имаат првенство поени кои произведуваат тенок раб дека копа во тврди површини за безбедна задржете.Оваа fastener е без глава и содржи внатрешна хексадецимален диск.Користете Ален клуч (хексадецимален копче) за да се обезбеди со потребен вртежен момент како што е потребно.Иако често се користат во машини, тие може да се најде низ дома, како и да се обезбеди прозорец чудак се справува да прозорец оператори или да се одржи внатрешни работи вратата копчиња за вретена.Должина се мери од врвот на fastener на база на купот точка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Сосема Нов и Висок квалитет.Нетоксични и безбедно.На располагање на Кожата, нозе и рака грижа.функциј

Мини врзивно е направен од висок квалитет на мека ПВЦ материјал, полутранспарентно врзивно покрие напр

Ултра Дебели Мемориска Пена : искуство повеќе удобност при работа; thickest мемориска пена за внатрешни раб

m PEGsilane е линеарна monofunctional метил етер КОЛЧЕ со реактивна триethoxy silane група.m PEGsilane со methoxy е понудена преку

Certified_Signatures доведување што го потпишаа сувенири за над 10 години!.За пребарување на нашиот голем број на п

Мини врзивно е направен од висок квалитет на мека ПВЦ материјал, транспарентни врзивно покрие направет

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

Модел T83 K Сет содржи Omni 3000 Св хранат со airbrush, јар,, клуч, заштитна капа, прирачник, воздух црева, чување На O

✔️ КОМПАТИБИЛНОСТ : само 11,6 инчен за приватност екран заштитник, Сите поддршка за 1366x768 / 1920x1080 / 16 : 9, Пр

【HD 1080 P Видео Снимање】На видео фотографирање картички е до 4 [email protected] Hz Висока Дефиниција Влез, излез max резолу

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолет

【ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ】 18 Компјутери 4.5x12 инчи претходно печатени infusible пренос мастило на хартија за кригла

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【Одличен Квалитет, Трајни】Оваа 72x72 инчен sequined туш завеса има комплекс изработка и исклучителен изглед.

☞КОЈ ТРЕБА ПОВЕЌЕ СИНА СВЕТЛИНА ФИЛТЕРinsomniac, ученици, канцеларија на персоналот, игра љубовници, мода и

Мини врзивно е направен од висок квалитет на мека ПВЦ материјал, транспарентни врзивно покрие направет

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е

Полиестер.Прекрасна Дизајн– Симпатична сирена опашки ќебе со скали ќе може да ги чувствуваат.Како вреќ

【 Трајни Структура】Тоа е направен од висококвалитет засилен 600 D Оксфорд ткаенина обложени мрежа, која

Ултра Дебели Мемориска Пена : искуство повеќе удобност при работа; thickest мемориска пена за внатрешни раб

Надворешен клуч на повеќето големини за позитивни диск и поголем вртежен момент сметководствена спосо

Одговара : за повеќето Хонда,Suzuki,Kawasaki,Јамаха метрички круизери или било сопствени апликации.Добар челик

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи как

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

【HDMI Сигнал Јамка Од】 : Уживајте во радост, кога снимате видео.Со HDMI сигнал јамка out функција, ќе може да у

Материјали : 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска.Мора да се основите за секојдневна облека за вашиот

Акрилик, Памук ★ УМЕРЕНА ГОЛЕМИНА : 55.1x27.6 инчи(140x70 cm), Најдобри тинејџерка подароци за роденден и божиќ.Д

【Одличен Квалитет, Трајни】Оваа 72x72 инчен sequined туш завеса има комплекс изработка и исклучителен изглед.

Scroll