Ново
Nulaxy Bluetooth FM Предавател за Автомобил, Безжични Автомобил Bluetooth Адаптер V5.0 со Голем Екран во Боја, Поддршка Hands-Free Повик, Siri&Google, MP3 Плеер за Музика БАС&TRE Бустер, ТФ-Карти

Nulaxy Bluetooth FM Предавател за Автомобил, Безжични Автомобил Bluetooth Адаптер V5.0 со Голем Екран во Боја,

Достапност: Залиха
DEN 1548.00

【Голем Екран во Боја & Воздухот се Пропустливи Клип】Нашиот нов автомобил bluetooth адаптер донесува голем екран во боја за повеќе информации и подобро визуелно искуство.Сега можете да прочитате повеќе информации како што се дојдовните телефонски броеви, автомобил батеријата напон, FM фреквенција, песна име, итн.Покрај тоа, воздухот се пропустливи инсталација ви понуди подобар поглед агол за ваша безбедност. 【Двојна USB Порти & QC3.0】На двојно полнење преку USB порт ви овозможува да ја полните 2 уреди во исто време.Еден од нив е QC3.0 брзо полнење порта, која може да го полните вашиот уред до 4 пати побрзо од стандардните трошоци.Можете да ја наполните 80% од батеријата на телефонот само во 35 минути, заштедувајќи ви многу повеќе време од просекот.Покрај тоа, други пристаништа како ТФ-картичка слот, ПОМОШЕН порта ви нудиме повеќе избори така можете да изберете да се игра на музика преку USB диск / ТФ-картичка / ПОМОШЕН линија / Bluetooth. 【Темелно Hands-free со Siri&Google】Пренесувате сите ваши телефонски повик и аудио стриминг во безжични преку FM bluetooth предавател автомобил.Можете лесно може да одговори / откажам / одбиј / повторно бирање на телефонски повик со спин копчето.Уживајте smart гласовна контрола и да си игра со Siri/Google асистент.Обидете се да се каже "се Јавам на Мајка ми", "насоки дома", "Пушти некои музички", се завршат работите повеќе удобно и уживајте безбедно возење. 【Подобрување на Аудио Перформанси】големите микрофонот на bluetooth предавател автомобил е во можност да се соберат глас ефикасно, и CVC/DSP отстранување на бучава технологија може да се избегне сообраќај бучавата во позадина за појасна разговор.Она што е уште поважно, на БАС/TRE бустер копчето обезбедува 2 начини за вас да се прилагоди, само се нурнати во вашиот кориснички музички стил. 【8 Шарени LED позадинско осветлување Режими】Долго притиснете го копчето за светло копче на fm предавателот bluetooth за автомобил за да влезе светлината промена на режимот, а потоа спин knob да се прилагоди кон светлината режим сакате.Постојат 7 моно боја режими плус 1 боја-промена на режимот, изберете било која режим сакате да ги красат вашиот простор, нека бојата на вашиот автомобил!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обе

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с

Универзална Светилки : се Користи за инструмент табла, водење светла, агол браник светла, табличка светл

Се обрне внимание на детали : на патент тока е повеќе трајни, не е лесно да се оштети, и поубаво.Покрај тоа

Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези пре

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П

Логика на ниво на shifter BiDirectional со 4 канали помеѓу високи логика и ниска логика.Ќе може успешно да ги поста

Аризона Coyotes.Кристијан Фишер.Autographed.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифат

Обичај моделирани удар панели се наменети за 6.5" јазик и гром во мртов простор НАД метри и подалеку од ва

Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производи

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант

Големина 1 / 4" Дијаметар Одделение G5 Прецизност Топки.Материјал Направен од хром челик со одлична површ

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 5.38" L X4.0" W X3.25" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 5.0 Lbs.Moog Про

Оперативен Систем : Android 10.0, Octa Core CPU Processor 2 GB RAM меморија+32 GB ROM.Екран : 2.5 D+IPS, 1280*720 HD QLED Резолуцијата на Екра

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

1 Antishock екран заштитник обезбедува голема отпорност на удари и гребнатини 2 Високо ниво на транспарентно

[Пакет] (1) i Pad Mini Случај (6 Генерација, 2021) [8.3инчен екран] Метропола SE, Црна ограничување на отпечатоци од п

PN4.320 D Моќ Ракување : RMS : 4 ohms : 60 w x 4 чан.ФИРМИ : 2 ohms : 80 w x 4 чан.ФИРМИ : 4 ohms, се Премостени : 160 x 2 чан.Врв : 320 watts Pu

ESP8266 Wi Fi Чип од Espressif.Населени Женски Насловите за ASTCAN485 одборот за интерфејс за.FTDI (UART) Насловите за работ

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

1 : 4 SHINYBOW SВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 SVideo / Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е ди

Остриги настроената поставете го прави отворање остриги лесно и брзо, никогаш не се грижите за сечење в

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

БЕЛ каментемелник ЅИД ПЛОЧА Нашата 4Port Стандарден Клуч Wallplate е одлична за ожичување на дом или канцелар

Scroll