Ново
КОРЕЈА XRANGER за Приватност Екран Филтер - Само 11,6 (16:9) Екран Заштитник на СИТЕ Надгради - Приватноста, Сино Светло, УВ, Отсјај, Материјал Дизајн Сите од Кореја

КОРЕЈА XRANGER за Приватност Екран Филтер - Само 11,6 (16:9) Екран Заштитник на СИТЕ Надгради - Приватноста,

Достапност: Залиха
DEN 768.00

✔️ КОМПАТИБИЛНОСТ : само 11,6 инчен за приватност екран заштитник, Сите поддршка за 1366x768 / 1920x1080 / 16 : 9, Производ големина 10.1" x 5.7" (257x144mm) (Само за прикажување/видливата површина). ✔️ СИТЕ НАДГРАДИ : Најновите Кореја сечење на работ технологии применети за Приватност, Сина светлина блокирање, Анти-отсјај, Светлина, Најлесен инсталација, Авто bubbleless. ✔️ НАЈЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И BUBBLELESS : Не грижете се за вашиот погрешната инсталација како нервира и меурчиња.Неколку retrials се ОК.Мали меурчиња исчезнуваат за неколку дена. ✔️ Се ЧУВСТВУВААТ УДОБНО - ФИЗИЧКИ, МЕНТАЛНО, ОСОБЕНО МОИТЕ ОЧИ : Тоа не е вирус твоите очи, да се чувствуваат удобно и спие добро поради одличен филм перформанси. ✔️ НЕ ГРИЖЕТЕ се ЗА ГОЛЕМИНАТА ФИТИНГ И ЛЕПИЛО ОСТАТОЦИ : Мерка вашиот екран, и да се споредат со филмот големина пред да го купат.Без лепило residuals поради себе лепливоста.КОРЕЈА XRANGER, ние ќе го прават нашите најдобри за вашето здравје, доверба, погодност, и потреби.Се надеваме дека EMF, УВ, и сина светлина, која се емитуваат 24 часа на ден, од сите дисплеи, ќе бидат блокирани со КОРЕЈА XPANGER производи и да имаат добар smart живот.Она што е сино светло?.Сина светлина е светлината со 380nm да 495nm бранова должина на видливата светлина, која има највисоко енергија и да не се апсорбира од страна на рожницата или леќата на окото, постигнување на ретината и предизвикување на ретината да се влошува.Сите неодамна достапни прикажува емитуваат сина светлина.За да се спречи оштетување на ретината, препорачливо е да се користат производ што може да го блокира сина светлина. ▽. ▽. ▽.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

Оваа пумпа за вода контролер има карактеристики на издржи висок притисок, без вода, отпадна вода и истек

【 Трајни Структура】Тоа е направен од висококвалитет засилен 600 D Оксфорд ткаенина обложени мрежа, која

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

Модел T83 K Сет содржи Omni 3000 Св хранат со airbrush, јар,, клуч, заштитна капа, прирачник, воздух црева, чување На O

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на о

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолет

лабораторија за апсорбирање на хартија за наука експеримент за хемија.Тоа може да работи како abosorbing лаб

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

100% Сосема Нов и Висок квалитет.Нетоксични и безбедно.На располагање на Кожата, нозе и рака грижа.функциј

✿ Материјал : Мека И Коса / Moustache Коса / Овци Коса / Волк Коса и Имитираат Jade се справи ✿ Големина : на врвот

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас цик

Scroll