Ново
Остриги Shucker Алатка Во Собата, Остриги Мида Настроената Машина

Остриги Shucker Алатка Во Собата, Остриги Мида Настроената Машина

Достапност: Залиха
DEN 2616.00

Остриги настроената поставете го прави отворање остриги лесно и брзо, никогаш не се грижите за сечење вашите раце.Можете да наместите различни висини, според големината на остриги.Премиум алуминиум метална база со 5 мило кој му помага во стабилизирање на школки.Солидна нерѓосувачки челик pry стап со проширена high-end алуминиум справи прави отворање на школки побрзо и побезбедно без напори.Големина - алуминиум база : 11inch во должина, 3.9 инчен ширина.Нерѓосувачки челик рачка : 18.9 инчи во должина.Одлична алатка за дома, ресторани, морска храна продавници и супермаркети.Пакетот Вклучува : сет од остриги shucker алатка, на остриги shucking нож, еден пар на cut-отпорни ракавици и Г-клип.Остриги настроената поставете го прави отворање остриги лесно и брзо, никогаш не се грижите за сечење вашите раце.Пакетот вклучува : сет од остриги shucker алатка, на остриги shucking нож, еден пар на cut-отпорни ракавици и Г-клип.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

1 Antishock екран заштитник обезбедува голема отпорност на удари и гребнатини 2 Високо ниво на транспарентно

Засилен најлон тело, со голема брзина, погоден за секојдневна сечење, моќен мотор, компактен дизајн, едн

Се обрне внимание на детали : на патент тока е повеќе трајни, не е лесно да се оштети, и поубаво.Покрај тоа

Оперативен Систем : Android 10.0, Octa Core CPU Processor 2 GB RAM меморија+32 GB ROM.Екран : 2.5 D+IPS, 1280*720 HD QLED Резолуцијата на Екра

2заоблени агли за да се спречи gouging на инјекциска смеса зглобовите.Инјекциска смеса Плови има compactly моде

1 : 4 SHINYBOW SВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 SVideo / Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е ди

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Џексонвил Jaguars.Леонард Fournette.Сувенири Или Игра Се Користи.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓунаро

Аризона Coyotes.Кристијан Фишер.Autographed.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифат

Логика на ниво на shifter BiDirectional со 4 канали помеѓу високи логика и ниска логика.Ќе може успешно да ги поста

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

БЕЛ каментемелник ЅИД ПЛОЧА Нашата 4Port Стандарден Клуч Wallplate е одлична за ожичување на дом или канцелар

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П

Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производи

Одговара За Mazda CX9 SUV 20072015.Ве молиме проверете ја фотографијата за да ја видите ако цртичка одговара за ва

PN4.320 D Моќ Ракување : RMS : 4 ohms : 60 w x 4 чан.ФИРМИ : 2 ohms : 80 w x 4 чан.ФИРМИ : 4 ohms, се Премостени : 160 x 2 чан.Врв : 320 watts Pu

Универзална Светилки : се Користи за инструмент табла, водење светла, агол браник светла, табличка светл

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

[Пакет] (1) i Pad Mini Случај (6 Генерација, 2021) [8.3инчен екран] Метропола SE, Црна ограничување на отпечатоци од п

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата 6.5" Вкупниот Про

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант

Целосна покриеност лигавче престилка е 27.Произведено во САД или Увезуваат.Кој носи оваа престилка?Наши

Scroll