Ново
ИРВИН 3043016B дупчалка со спирална бургија Малку 1-1/2 x 17 Weldtec Брод, Рефус

ИРВИН 3043016B дупчалка со спирална бургија Малку 1-1/2 x 17 Weldtec Брод, Рефус

Достапност: Залиха
DEN 455.76

3043016 B - Augr Малку 1-1/2" X 17" Weldtec Брод-Големо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО и ТРАЕ ПОДОЛГО, бидејќи потешко на сечење на работ е заварени на база на материјалот. 2 X Помине Сечење Живот во споредба со стандардот ИРВИН брод augers.Патент Заварени Сечење На Работ.Широк Флејта.Augr Малку 1-1/2" X 17" Weldtec Брод-Големо.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

95% Rayon, 5% Spandex.Копче затворање.Машина За Миење ❤️ Материјал : Мек и еластичен.Супер удобен и мала тежина, н

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен

БЕЛ каментемелник ЅИД ПЛОЧА Нашата 4Port Стандарден Клуч Wallplate е одлична за ожичување на дом или канцелар

НеПредизвика, НеМагнетна РЕЗОНАНЦА и Чиста Соба средини; Отпорни на Корозија дури и во најтешките среди

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с

Шест Bay Брза Биро Полначот (BUILTIN POWER SUPPLY) со Адаптер Pod.Пријави Motorola DP4600 Батеријата со или без Радио.Универ

Лола Бела Подароци и Бартон и да бидат ставени во тим Бартон заедно да ви донесе оваа прекрасна и потрес

Засилен најлон тело, со голема брзина, погоден за секојдневна сечење, моќен мотор, компактен дизајн, едн

ESP8266 Wi Fi Чип од Espressif.Населени Женски Насловите за ASTCAN485 одборот за интерфејс за.FTDI (UART) Насловите за работ

Оперативен Систем : Android 10.0, Octa Core CPU Processor 2 GB RAM меморија+32 GB ROM.Екран : 2.5 D+IPS, 1280*720 HD QLED Резолуцијата на Екра

2заоблени агли за да се спречи gouging на инјекциска смеса зглобовите.Инјекциска смеса Плови има compactly моде

Се обрне внимание на детали : на патент тока е повеќе трајни, не е лесно да се оштети, и поубаво.Покрај тоа

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант

Компатибилен со Nikon, Canon и Sony Дигитални Камери.Брзо ревелосипедизам време 0.1 4 секунди.Водич Број 54 со ISO100

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

Џексонвил Jaguars.Леонард Fournette.Сувенири Или Игра Се Користи.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓунаро

♥【SONIC ПУЛСОТ ТЕХНОЛОГИЈА】 : Очисти далеку денот со оваа симпатична силикони лице scrubber од GREATEE.Алатката

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

[Пакет] (1) i Pad Mini Случај (6 Генерација, 2021) [8.3инчен екран] Метропола SE, Црна ограничување на отпечатоци од п

Логика на ниво на shifter BiDirectional со 4 канали помеѓу високи логика и ниска логика.Ќе може успешно да ги поста

1 Antishock екран заштитник обезбедува голема отпорност на удари и гребнатини 2 Високо ниво на транспарентно

PN4.320 D Моќ Ракување : RMS : 4 ohms : 60 w x 4 чан.ФИРМИ : 2 ohms : 80 w x 4 чан.ФИРМИ : 4 ohms, се Премостени : 160 x 2 чан.Врв : 320 watts Pu

ОБНОВЛИВИ Тие се обновливи, трајни и мие, па можете да ги користите неколку пати.Главно се користи : mesh т

Големина 1 / 4" Дијаметар Одделение G5 Прецизност Топки.Материјал Направен од хром челик со одлична површ

Обичај моделирани удар панели се наменети за 6.5" јазик и гром во мртов простор НАД метри и подалеку од ва

Scroll