Ново
EKAT Андроид Автомобил Стерео Двојно Din 7 Екран на Допир е Радио за Автомобил во Цртичка Главата Единица со GPS Навигација Поддршка за WiFi SWC Телефон Огледало Линк Bluetooth, F

EKAT Андроид Автомобил Стерео Двојно Din 7 Екран на Допир е Радио за Автомобил во Цртичка Главата Единица со

Достапност: Залиха
DEN 2495.76

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со 1 GB + 16 G флеш меморија, да работи побрзо и здодевна. 7-инчен 1080 P high-definition екранот и 2.5 D криви калено стакло екранот на допир е радио за автомобил, тоа има карактеристики на висока чувствителност, со висока дефиниција и високо ниво на транспарентност. ★Wi Fi и GPS Навигација : Андроид стерео во автомобил со вграден-во општа мапа APK модул, може да се спроведе онлајн мапа за навигација по поврзување со Wi Fi.Во исто време, можете исто така да даунлоадирате на податоците за мапата што сакате кога поврзани со Wi Fi, а потоа можете да го користите offline мапата, можете да одат никаде без да се изгуби повторно. ★Вграден Bluetooth и FM Радио : 2 din е радио за автомобил со Bluetooth поддршка hands-free повикува и аудио пареа.По мобилниот телефон е поврзан со Bluetooth, тоа може автоматски да ја вчитате книгата на телефонот.FM радиото можете да го слушате онлајн музика во секое време, можете автоматски да пребарувате за канали и со 18 претходно радио станици, можете да зачувате канали ви се допаѓа. ★Копија Камера и Возење Рекордер Текст : автомобил радио поддршка копија камера и DVR на текст, и задните-view mode ќе биде автоматски се вклучува кога автомобилот е обратен (на 8 LED копија камерата ќе биде дадена за вас, како подарок).Тоа исто така може да се поврзани со некоја возење рекордер, и автомобилот има репродукција функција, и видео доказ може да биде задржана. ★Мултифункционален : 2 Din Андроид стерео има повеќе функции, поддршка на IPHONE / Андроид огледало линк (i OS еден начин / Андроид двонасочна); воланот контрола; двојна USB адаптер текст; поддршка на менаџерот на датотеки; поддршка за повеќе јазици, до 40 мајчин јазик; сплит екран функција итн.Карактеристики : ●HD 7" 2.5 D Калено Стакло Огледало авто радио mp5 играч ●воланот контрола : Преку тоа да можат да го контролираат функциите што ви треба со воланот, поудобно ●Возење рекордер : Можете да изберете рекордер, и автомобилот е репродукција, доказите може да бидат задржани ●Двојно USB адаптер за внесување ●Поддршка на менаџерот на датотеки : Поддршка даунлоадирајте, инсталирајте и избришете повеќе од илјадници на андроид апликации ●Поддршка мулти јазик : Поддршка за јазици, до 40 национални јазици ●Можете да уживате во музика од вас мобилен телефон без никакви кабли, и, исто така, поддржуваат USB connetion. ●Сплит екран функција : може да се прикаже двете страни во исто време, како за навигација и музика во исто време ● Време на Поставување : Можете да ги користите мрежните или GPS за да ја отворите датум и време автоматски, или можете да ги прилагодувате рачно.Спецификации: Систем : Android 9.0 Чипсет : T3 големина на Екран : 7" Меморија : 1 GB (RAM)+16 GB (ROM) Екран резолуција : 1024*600 Огледало линк : Android/IPHONE Радио чип : 8035 излезна Моќ : 4*45 W Работа температура : -40℃-80℃ воланот контролна функција : Поддржуваат Bluetooth верзија : 4.0 Радио Бенд : FM Видео излез : Поддршка Мапи : Вграден-во офлајн мапи WIFI : Поддршка за USB : Двоен USB интерфејс за Аудио формат : МАЈМУН/FLAC/WAV/MP3/WMA, итн формат за Видео : MKV/RMVB/AVI/MP4/MDV итн Слика формат : PNG/JPEG/JPG/GIF/WBMP/БНП итн Фабрика поставување клучни зборови : 1617 Language : Chinese/English/French/Italian/Korean/Japanese/Arabic/Spanish/Portuguese/Russian/Turkish/Vietnamese/Hebrew/Polish/германски Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил MP5 Player 1 x Моќ Кабел 1 x GPS Антена 1 x Камерата на Текст 1 x РКА Влез и Излез 2 x USB Кабелот 1 x Упатството.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Пакет] (1) i Pad Mini Случај (6 Генерација, 2021) [8.3инчен екран] Метропола SE, Црна ограничување на отпечатоци од п

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с

Целосна покриеност лигавче престилка е 27.Произведено во САД или Увезуваат.Кој носи оваа престилка?Наши

Се обрне внимание на детали : на патент тока е повеќе трајни, не е лесно да се оштети, и поубаво.Покрај тоа

Има правна и писмо, големина документи и папки.Голем магнет поддржува 5lbs или 500 листови хартија.Месеци д

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант

Прецизност Моделирани Cogs подобри појас флекс, намалување на свиткување стрес.Шест Plies на Ламинат Гума н

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Материјал : лесни, мек

16 Колосек, 500' ФТ, Еден Диригент, Далечински управувач, го Вклучите, се поврземе Жица.Заробени Бакар Облеч

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обе

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 6.0" L X3.25" W X1.75" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.769996 Lbs.Moog

Компатибилен со Nikon, Canon и Sony Дигитални Камери.Брзо ревелосипедизам време 0.1 4 секунди.Водич Број 54 со ISO100

Scroll