Ново
shamjina 10Set 4-Канал Bi-Directional Логика Ниво Shifter Конвертор 3.3 V-5V за

shamjina 10Set 4-Канал Bi-Directional Логика Ниво Shifter Конвертор 3.3 V-5V за

Достапност: Залиха
DEN 239.76

Логика на ниво на shifter Bi-Directional со 4 канали помеѓу високи логика и ниска логика.Ќе може успешно да ги поставите вашите високи и ниски напони и чекор нагоре и надолу помеѓу нив безбедно на истиот канал.Тоа е мал уред кој безбедно чекори долу 5 V сигнали да 3.3 V И чекори до 3.3 V до 5 V во исто време.Компатибилен со breadboard, директно може да се користи во breadboar.Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези предвидени за секоја страна.Опис : - Тоа е мал уред кој безбедно чекори долу 5 V сигнали да 3.3 V И чекори до 3.3 V до 5 V во исто време - Ќе може успешно да ги поставите вашите високи и ниски напони и чекор нагоре и надолу помеѓу нив безбедно на истиот канал - Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези предвидени за секоја страна - Логика ниво shifter Bi-Directional со 4 канали помеѓу високи логика и ниска логика - Компатибилен со breadboard, можат директно да се користат во breadboar Specification : - На пример : Висок напон е 5 V, низок напон е 3.3 V - ХВ се поврзете со 5 V напојување - поврзете со 3.3 V напојување - GND поврзете го негативниот пол - x input/output 3.3 V TTL - HVx влез/излез 5 V TTL - Bi-Directional се трансформира помеѓу x и TVx - Мали модул со 1.3 см Х 1,5 см - Со 2 реда на 6 pin - Ова ниво конвертор исто така работи со 2.8 V и 1.8 V уреди - Висок напон (5 V за пример) за ХВ pin, низок напон (3.3 V за пример) да , и земјата од системот на GND pins Package Вклучува : 10 x Bi-Directional се трансформира module20 x редовите на pins Note : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да bid The бои може да биде различен за различни екранот, ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Засилен најлон тело, со голема брзина, погоден за секојдневна сечење, моќен мотор, компактен дизајн, едн�

Големина 1 / 4" Дијаметар Одделение G5 Прецизност Топки.Материјал Направен од хром челик со одлична површ

1 Antishock екран заштитник обезбедува голема отпорност на удари и гребнатини 2 Високо ниво на транспарентно

[Пакет] (1) i Pad Mini Случај (6 Генерација, 2021) [8.3инчен екран] Метропола SE, Црна ограничување на отпечатоци од п�

Обичај моделирани удар панели се наменети за 6.5" јазик и гром во мртов простор НАД метри и подалеку од ва�

РАЗНОВРСНА ПРИЕМНИК.Додадете корисни hitch приемникот за да пред крајот на вашето возило со ова пред план�

【Високо Квалитетен Материјал】мини керамика машина користи висококвалитетни плочата, што не е лесно д�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Лола Бела Подароци и Бартон и да бидат ставени во тим Бартон заедно да ви донесе оваа прекрасна и потрес�

Компатибилен со Nikon, Canon и Sony Дигитални Камери.Брзо ревелосипедизам време 0.1 4 секунди.Водич Број 54 со ISO100

1 : 4 SHINYBOW SВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 SVideo / Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е ди

Има правна и писмо, големина документи и папки.Голем магнет поддржува 5lbs или 500 листови хартија.Месеци д�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

16 Колосек, 500' ФТ, Еден Диригент, Далечински управувач, го Вклучите, се поврземе Жица.Заробени Бакар Облеч

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Шест Bay Брза Биро Полначот (BUILTIN POWER SUPPLY) со Адаптер Pod.Пријави Motorola DP4600 Батеријата со или без Радио.Универ�

Универзална Светилки : се Користи за инструмент табла, водење светла, агол браник светла, табличка светл

Оперативен Систем : Android 10.0, Octa Core CPU Processor 2 GB RAM меморија+32 GB ROM.Екран : 2.5 D+IPS, 1280*720 HD QLED Резолуцијата на Екра�

♥【SONIC ПУЛСОТ ТЕХНОЛОГИЈА】 : Очисти далеку денот со оваа симпатична силикони лице scrubber од GREATEE.Алатката

Компатибилни Модели : САМО компатибилни со Garmin Vivofit Jr 3 / Garmin Fit Jr 3, НЕ е компатибилна со други Модели на Garmi

Предмет : 6236 M Еден Ред Радијална Имајќи Имајќи.Тип : Длабоко ритам Радијална топката лежишта.Бренд : SKF.Кв

ОБНОВЛИВИ Тие се обновливи, трајни и мие, па можете да ги користите неколку пати.Главно се користи : mesh т�

Одговара За Mazda CX9 SUV 20072015.Ве молиме проверете ја фотографијата за да ја видите ако цртичка одговара за ва

2заоблени агли за да се спречи gouging на инјекциска смеса зглобовите.Инјекциска смеса Плови има compactly моде�

95% Rayon, 5% Spandex.Копче затворање.Машина За Миење ❤️ Материјал : Мек и еластичен.Супер удобен и мала тежина, н

Излиени Месинг Керала Традиционалните Urli Тенџере 10 инчи, Погоден за Готвење, Дом / Канцеларија Оркестар�

Целосна покриеност лигавче престилка е 27.Произведено во САД или Увезуваат.Кој носи оваа престилка?Наши�

Scroll