Ново
XTTEK 8 инчен HD 1024x600 Мулти-Екран на Допир во Цртичка Автомобил GPS Навигациски Систем за Mazda CX-9 2007-2015 Quad Core Андроид DVD Плеер+Bluetooth+WiFi+SWC+Бекап Камера+Северна Америка Мапа

XTTEK 8 инчен HD 1024x600 Мулти-Екран на Допир во Цртичка Автомобил GPS Навигациски Систем за Mazda CX-9 2007-2015

Достапност: Залиха
DEN 10776.00

Одговара За Mazda CX-9 SUV 2007-2015.Ве молиме проверете ја фотографијата за да ја видите ако цртичка одговара за вашиот автомобил,Ако не сте сигурни,контактирајте со продавачот преку е-маил.Ве молиме контактирајте со продавачот да видиме дали можеме да обезбеди дополнителни кабелски подигнат ако автомобил доаѓа со premiun систем за звук или засилувач.Андроид 5.1.1 оперативниот Систем,Rockchip 3188 1.6 GHz Cortex A9 Quad-Core,16 GB Flash Меморија,SAMSUNG DDR3,1.6 GB.Пред да инсталирате единица ве молиме отстранете ги шрафовите на врвот на единицата.Автоматски да се префрлите на задна камера кога се стави на автомобил во рикверц.Поддршка и 3 G и Wifi и преносни hotsport, bluetooth, поддршка за 1080 P видео, поддршка DVR(USB Камера), поддршка воланот контрола.Поддршка радио/cd/bluetooth/ipod/USB/SD репродукција додека навигација; Bluetooth за рака слободни телефонски повик,AV-ВО обратна камера,компатибилен со врвот на GPS софтвер.HD 1024*600 капацитивни и мулти-екран на допир на екранот.Една година гаранција за навигација уред,Врати за наплата во 3 месец.Откако ќе го поставите цел,ве Молиме да ни обезбеди пик на control panel и следниве информации : година и модел на вашиот автомобил?Ако вашиот автомобил е парк GPS навигациски систем?Ако вашиот автомобил е парк premium sound system/amplifer?Тоа не може да се инсталира на автомобил со една фабрика gps систем.Овој модул има опција(дополнителни трошоци потребни) додатоци,како што Копија Камера 5$,USB Цртичка Камера DVR 30$,3 G USB Dongle 40$,Bluetooth OBD2 30$.Оваа единица може да пристапите на интернет преку паметен телефон hotsopt, или кука 3 G moden Dongle optiona и wifi Оваа единица не мора потпирачи за глава monitor display подготвени/ i Pod подготвени/ Sirius XM подготвени.Карактеристики : Музика Формат : MP3 / WMA / AAC / RM / FLAC Видео Формат : MP4,Х. 264, WMV,AVI,РМ/RMVB,VOB и повеќе Формат на Слика : JPG / BMP / JEPG / GIF / PNG Радио Фреквентен Опсег : FM : 76.0 MHz-108.0 MHz СУМ : 522 KHz-1620 KHz Радио Земјата : USA1/USA2/Кина/Европа/Источна/Европа/Русија/Japan/ Компатибилен Диск : DVD/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD Автомобил поддршка се прикаже : Автомобил обратна камерата на текст (прекинувач автоматски) Wi-Fi Поддржан Протоколот/стандард : IEEE802.11 B/g/n компатибилен WLAN Модулација : DM / DBPSK / DQPSK / CCK се Изгради во GPS, Bluetooth, Микрофон USB/SD картичка слот за : поддршка MP4, DIVX ,JPEG,MP3 и WMA репродукција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Целосна покриеност лигавче престилка е 27.Произведено во САД или Увезуваат.Кој носи оваа престилка?Наши�

Оперативен Систем : Android 10.0, Octa Core CPU Processor 2 GB RAM меморија+32 GB ROM.Екран : 2.5 D+IPS, 1280*720 HD QLED Резолуцијата на Екра�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

ОБНОВЛИВИ Тие се обновливи, трајни и мие, па можете да ги користите неколку пати.Главно се користи : mesh т�

1 : 4 SHINYBOW SВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 SVideo / Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е ди

Универзална Светилки : се Користи за инструмент табла, водење светла, агол браник светла, табличка светл

Џексонвил Jaguars.Леонард Fournette.Сувенири Или Игра Се Користи.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓунаро�

Засилен најлон тело, со голема брзина, погоден за секојдневна сечење, моќен мотор, компактен дизајн, едн�

БЕЛ каментемелник ЅИД ПЛОЧА Нашата 4Port Стандарден Клуч Wallplate е одлична за ожичување на дом или канцелар�

Кожата Крем : Argan масло најчесто се користи како кожата крем за да хидрат и омекне кожата.Користи argan масл

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с�

Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр : ZP4510;Max Контакт Оценка : Max Контакт Оценка;10 W : 10 W.Макс П�

Предмет : 6236 M Еден Ред Радијална Имајќи Имајќи.Тип : Длабоко ритам Радијална топката лежишта.Бренд : SKF.Кв

Помалку од 2 инчен монтажа длабочина Metallized полипропилен capacitor Ниска inductance серпентина SFB конус со рака пр�

16 Колосек, 500' ФТ, Еден Диригент, Далечински управувач, го Вклучите, се поврземе Жица.Заробени Бакар Облеч

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

【Високо Квалитетен Материјал】мини керамика машина користи висококвалитетни плочата, што не е лесно д�

1 Antishock екран заштитник обезбедува голема отпорност на удари и гребнатини 2 Високо ниво на транспарентно

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед�

Обичај моделирани удар панели се наменети за 6.5" јазик и гром во мртов простор НАД метри и подалеку од ва�

Компатибилен со Nikon, Canon и Sony Дигитални Камери.Брзо ревелосипедизам време 0.1 4 секунди.Водич Број 54 со ISO100

Има правна и писмо, големина документи и папки.Голем магнет поддржува 5lbs или 500 листови хартија.Месеци д�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Материјал : лесни, мек

Се обрне внимание на детали : на патент тока е повеќе трајни, не е лесно да се оштети, и поубаво.Покрај тоа

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Scroll