Ново
9 Андроид 10.0 е Радио за Автомобил Стерео Одговара за Chevrolet Пионер Колорадо S10 Isuzu D-max MU-X 2012~16 Глава Единица GPS Навигација Carplay 4G WiFi, Bluetooth

9 Андроид 10.0 е Радио за Автомобил Стерео Одговара за Chevrolet Пионер Колорадо S10 Isuzu D-max MU-X 2012~16

Достапност: Залиха
DEN 7320.00

Оперативен Систем : Android 10.0, Octa Core CPU Processor 2 GB RAM меморија+32 GB ROM.Екран : 2.5 D+IPS, 1280*720 HD QLED Резолуцијата на Екранот.Изградена во Carplay 3) Поддршка Онлајн Мапа / Offline Мапата претходно инсталирани. 4) Поддршка на Вредноста во 32 Band EQ, изграден во 4 x 60 W засилувач излез ; 5) Поддршка Subwoofer Излез; 6) Поддршка на Google Play Store (Изградена-во стан); 7) Поддршка за Bluetooth / A2 DP музички стриминг / Handfree телефонски повик/ надворешен микрофон( вклучени)/OBD2 8) Поддршка за Wi-Fi Хот спот / 3 G / 4 G (3 G / 4 G Модем Опционално); 9) Поддршка ПОМОШЕН и Кам-ВО; 10) Поддршка за Подигање Логоа Опционални; 11) Поддршка Lossless музика и 3 D Игри; 12) Поддршка на Онлајн Видео / ТВ / Филм / Музика / Радио /You Tube; 13) за Поддршка на Твитер / Facebook / Gtalk / Gmail и други услуги; 14) Поддршка OBDII / TPMS / DVR / ТВ Тјунер / DAB (Додатоци Опционални) дополнителна опрема(Контактирајте со нас да се купат) : Задна камера, DVR, TPMS, OBD, DAB, ТВ тјунер, 4 G модем, Carplay dongle, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с�

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

Има правна и писмо, големина документи и папки.Голем магнет поддржува 5lbs или 500 листови хартија.Месеци д�

3 Чистење Начини : Дневен режим за секојдневна употреба на повеќето типови на кожа; Нежна режим за чувств

Компатибилен со Nikon, Canon и Sony Дигитални Камери.Брзо ревелосипедизам време 0.1 4 секунди.Водич Број 54 со ISO100

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

БЕЛ каментемелник ЅИД ПЛОЧА Нашата 4Port Стандарден Клуч Wallplate е одлична за ожичување на дом или канцелар�

Кожата Крем : Argan масло најчесто се користи како кожата крем за да хидрат и омекне кожата.Користи argan масл

Излиени Месинг Керала Традиционалните Urli Тенџере 10 инчи, Погоден за Готвење, Дом / Канцеларија Оркестар�

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр : ZP4510;Max Контакт Оценка : Max Контакт Оценка;10 W : 10 W.Макс П�

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен�

Прецизност Моделирани Cogs подобри појас флекс, намалување на свиткување стрес.Шест Plies на Ламинат Гума н�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Засилен најлон тело, со голема брзина, погоден за секојдневна сечење, моќен мотор, компактен дизајн, едн�

PN4.320 D Моќ Ракување : RMS : 4 ohms : 60 w x 4 чан.ФИРМИ : 2 ohms : 80 w x 4 чан.ФИРМИ : 4 ohms, се Премостени : 160 x 2 чан.Врв : 320 watts Pu

Универзална Светилки : се Користи за инструмент табла, водење светла, агол браник светла, табличка светл

Големина 1 / 4" Дијаметар Одделение G5 Прецизност Топки.Материјал Направен од хром челик со одлична површ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Материјал : лесни, мек

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обе

Лола Бела Подароци и Бартон и да бидат ставени во тим Бартон заедно да ви донесе оваа прекрасна и потрес�

Шест Bay Брза Биро Полначот (BUILTIN POWER SUPPLY) со Адаптер Pod.Пријави Motorola DP4600 Батеријата со или без Радио.Универ�

Компатибилни Модели : САМО компатибилни со Garmin Vivofit Jr 3 / Garmin Fit Jr 3, НЕ е компатибилна со други Модели на Garmi

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед�

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Обичај моделирани удар панели се наменети за 6.5" јазик и гром во мртов простор НАД метри и подалеку од ва�

Scroll