Ново
Отклучување Алатка за круг приклучок 1,5 mm (AMP Tyco 1,5)

Отклучување Алатка за круг приклучок 1,5 mm (AMP Tyco 1,5)

Достапност: Залиха
DEN 576.72

Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производителите со клиенти во повеќе од 135 земји во светот.Производ Димензија : 13.7795"L x 9.84252"W x 5.11811"H. Боја Име : јасно.Пакет Димензија : 13.7795" L x 4.85017" W x 5.11811" Ж. Од неговото основање во 1992 година, KS АЛАТКИ Werkzeuge - Maschinen Gmb H разви во една од водечките меѓународни добавувачи на алатки и работилница опрема.Постојано се трудиме и иновации се централен дел од напорите на нашите две управување директори Петар Kühne и Orhan Altin.Над 350 вработени во 9 гранки во светот помош носи на оваа мотивација и колективно водич на компанијата да постојан успех и раст.На KS АЛАТКИ брендот секогаш стоеше за висок квалитет, атрактивна цена-перформанси сооднос, решение ориентација и флексибилност.Наша страст е интелигентна и долго живеел производи за корисниците во повеќето различни гранки, и во стандардниот и посебна алатка области.Тоа не е доволно ни само за да се продаваат добра tools.Со нашите современи производствени процеси, внатрешниот квалитет осигурување и на нашите стручни aftersales тим ние сакаме да се укаже на начинот на пазарот.Ние укажуваме ова дополнително со сертификација на систем за управување во согласност со DIN ISO 9001. Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производителите со клиенти во повеќе од 135 земји во светот.И ние сме во никој случај не е завршена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1 Antishock екран заштитник обезбедува голема отпорност на удари и гребнатини 2 Високо ниво на транспарентно

РАЗНОВРСНА ПРИЕМНИК.Додадете корисни hitch приемникот за да пред крајот на вашето возило со ова пред план�

Џексонвил Jaguars.Леонард Fournette.Сувенири Или Игра Се Користи.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓунаро�

Помалку од 2 инчен монтажа длабочина Metallized полипропилен capacitor Ниска inductance серпентина SFB конус со рака пр�

95% Rayon, 5% Spandex.Копче затворање.Машина За Миење ❤️ Материјал : Мек и еластичен.Супер удобен и мала тежина, н

Прецизност Моделирани Cogs подобри појас флекс, намалување на свиткување стрес.Шест Plies на Ламинат Гума н�

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

3 Чистење Начини : Дневен режим за секојдневна употреба на повеќето типови на кожа; Нежна режим за чувств

ESP8266 Wi Fi Чип од Espressif.Населени Женски Насловите за ASTCAN485 одборот за интерфејс за.FTDI (UART) Насловите за работ

Целосна покриеност лигавче престилка е 27.Произведено во САД или Увезуваат.Кој носи оваа престилка?Наши�

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА ТВРДИНА : На OAPRIRE контролер носителот совршено се држи до 2 контролори, погодна з�

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обе

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Материјал : лесни, мек

[Пакет] (1) i Pad Mini Случај (6 Генерација, 2021) [8.3инчен екран] Метропола SE, Црна ограничување на отпечатоци од п�

Предмет : 6236 M Еден Ред Радијална Имајќи Имајќи.Тип : Длабоко ритам Радијална топката лежишта.Бренд : SKF.Кв

Scroll