Ново
Soundstream PN4.1000D 1000W 4-Канал Picasso Нано Серија Класа D Засилувач

Soundstream PN4.1000D 1000W 4-Канал Picasso Нано Серија Класа D Засилувач

Достапност: Залиха
DEN 3271.20

PN4.320 D Моќ Ракување : RMS : 4 ohms : 60 w x 4 чан.ФИРМИ : 2 ohms : 80 w x 4 чан.ФИРМИ : 4 ohms, се Премостени : 160 x 2 чан.Врв : 320 watts Pulse Ширина Modulated MOSFET моќ supply Heavy должност алуминиум heatsink Soft вклучување circuit Thermal и звучник краток заштита circuitry Dash планината далечински бас ниво на контрола included Variable Бас се Зголеми (од 0 до +12 d B бас се зголеми на 80 Hz)4 и 2 каналот operation180° фаза switch Speaker-ниво (на високо ниво) влезови со сигнал сензори за автоматско свиок-on Variable ниско-pass филтер (50-250 Hz, 24 d B/октава) Subsonic филтер (12 d B во 10-50 Hz)4 мерач на моќност и земјата жици се бара за инсталација Димензии : 4.75"W x 7"L x 2"H 1 Година Гаранција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Излиени Месинг Керала Традиционалните Urli Тенџере 10 инчи, Погоден за Готвење, Дом / Канцеларија Оркестар�

Овој Пакет вклучува : (10) 9 1 / 2" x 11 1 / 2" (затворен) Сина Хоризонтална Leatherettes и (10) 8 1 / 2" x 11" 28lb Сина и Бела Тради

【Високо Квалитетен Материјал】мини керамика машина користи висококвалитетни плочата, што не е лесно д�

Шест Bay Брза Биро Полначот (BUILTIN POWER SUPPLY) со Адаптер Pod.Пријави Motorola DP4600 Батеријата со или без Радио.Универ�

Компатибилен со Nikon, Canon и Sony Дигитални Камери.Брзо ревелосипедизам време 0.1 4 секунди.Водич Број 54 со ISO100

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Има правна и писмо, големина документи и папки.Голем магнет поддржува 5lbs или 500 листови хартија.Месеци д�

2заоблени агли за да се спречи gouging на инјекциска смеса зглобовите.Инјекциска смеса Плови има compactly моде�

ОБНОВЛИВИ Тие се обновливи, трајни и мие, па можете да ги користите неколку пати.Главно се користи : mesh т�

[Пакет] (1) i Pad Mini Случај (6 Генерација, 2021) [8.3инчен екран] Метропола SE, Црна ограничување на отпечатоци од п�

Прецизност Моделирани Cogs подобри појас флекс, намалување на свиткување стрес.Шест Plies на Ламинат Гума н�

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

3 Чистење Начини : Дневен режим за секојдневна употреба на повеќето типови на кожа; Нежна режим за чувств

Засилен најлон тело, со голема брзина, погоден за секојдневна сечење, моќен мотор, компактен дизајн, едн�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

РАЗНОВРСНА ПРИЕМНИК.Додадете корисни hitch приемникот за да пред крајот на вашето возило со ова пред план�

Аризона Coyotes.Кристијан Фишер.Autographed.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифат

НеПредизвика, НеМагнетна РЕЗОНАНЦА и Чиста Соба средини; Отпорни на Корозија дури и во најтешките среди

Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр : ZP4510;Max Контакт Оценка : Max Контакт Оценка;10 W : 10 W.Макс П�

БЕЛ каментемелник ЅИД ПЛОЧА Нашата 4Port Стандарден Клуч Wallplate е одлична за ожичување на дом или канцелар�

Универзална Светилки : се Користи за инструмент табла, водење светла, агол браник светла, табличка светл

Компатибилни Модели : САМО компатибилни со Garmin Vivofit Jr 3 / Garmin Fit Jr 3, НЕ е компатибилна со други Модели на Garmi

1 : 4 SHINYBOW SВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 SVideo / Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е ди

16 Колосек, 500' ФТ, Еден Диригент, Далечински управувач, го Вклучите, се поврземе Жица.Заробени Бакар Облеч

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен�

Целосна покриеност лигавче престилка е 27.Произведено во САД или Увезуваат.Кој носи оваа престилка?Наши�

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обе

Scroll