Ново
upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник за видео камера со 9.1 cm (3.56 инчи) ја Прикажува [54.7 x 72.5 мм, Размер 4:3], самолепливи, Заштита на Приватноста, Multitouch Оптимизиран

upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник за видео камера со 9.1 cm (3.56 инчи) ја Прикажува [54.7

Достапност: Залиха
DEN 503.52

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот.Заштита на приватноста, самолепливи.Нула Заштита, Прецизно Сечење, екран на Допир оптимизиран.Лесно, балон-бесплатна инсталација.Лесно Чистење.На upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник ја заштитува вашата приватност од настрана погледи и вашиот екран од гребење.Заштита на приватноста На microlouver технологија на овој екран заштитник обезбедува приватните дигитални живот, ослободен од настрана погледи.Заштита на приватноста започнува на 30° агол.Нула за Заштита На анти-нула слој на вашиот upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник штити вашиот екран од гребнатини и штети.Лесно, балон-бесплатна инсталација На напредни силикон лепило обезбедува лесен, балон-бесплатна инсталација и добра адхезија.Тоа е лесно да се отстрани со никаква леплива остатоци или знаци лево на екранот.Екран на допир оптимизиран multitouch оптимизиран површината задржува оригиналниот допир искуство на вашиот уред.Мазната површина на заштитник овозможува пријатно чувство на допир.Лесно Чистење На oleophobic слој отпорен на масла и smudges, го намалува отпечатоци од прсти и обезбедува лесно чистење.Прецизност Намали Вашиот upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник е произведен во Германија со повеќето напредна ласерска технологија по највисоките стандарди за квалитет.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.За уреди со повеќе прикажува, пакетот содржи еден филм за секој екран.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолет

Оваа Бела Магла стакло таванот светилка дава класичен дизајн мека возвишеното сјај.Barbeque Црна заврши об

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на о

【ПРИЧИНАТА ЗОШТО НИЕ ГО ИЗБЕРЕ ПЕПЕРУТКА ВО ОБЛИК НА ПЕРНИЦА?】Избравме пеперутка контура форма перниц

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е

◆ВКЛУЧУВААТ 3 во 1 Четка за заби Случај(Бела), секое патување случај вклучуваат 1 носителот+2 чаши, заштит

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи как

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

Нерѓосувачки челик резервоарот со svx 2 моторни технологија.Позитивни капак latch систем.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?

100% Сосема Нов и Висок квалитет.Нетоксични и безбедно.На располагање на Кожата, нозе и рака грижа.функциј

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Мазна и мека влакната се направени од влакна коса, кои ќе бидат многу мазна заедно устата додека сте чет

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

Мини хартија свитлива фан со пластична рачка 3 избрани патриотски дизајни.Совршен за надворешни настан

Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспех.CHANNELLOCK СИНА костец за удобност 140424НАЛИВНО Карактеристики : Лас

100% Plug & Play Needn не за било какви промени, само обично трае околу 15 минути за да се инсталира 2 Навртки ги одр

Scroll