Ново
Shinybow 1:4 S-Видео + Аудио Дистрибуција Засилувач Splitter

Shinybow 1:4 S-Видео + Аудио Дистрибуција Засилувач Splitter

Достапност: Залиха
DEN 1910.64

1 : 4 SHINYBOW S-ВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 S-Video/Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е дизајниран да работи како splitter за S-Video/Аналогни Аудио апликации.Способен за разделување S-Video и Аналоген Аудио сигнал од еден извор на четири уреди со компатибилен влезови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Прецизност Моделирани Cogs подобри појас флекс, намалување на свиткување стрес.Шест Plies на Ламинат Гума н�

【Високо Квалитетен Материјал】мини керамика машина користи висококвалитетни плочата, што не е лесно д�

БЕЛ каментемелник ЅИД ПЛОЧА Нашата 4Port Стандарден Клуч Wallplate е одлична за ожичување на дом или канцелар�

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА ТВРДИНА : На OAPRIRE контролер носителот совршено се држи до 2 контролори, погодна з�

Целосна покриеност лигавче престилка е 27.Произведено во САД или Увезуваат.Кој носи оваа престилка?Наши�

Лола Бела Подароци и Бартон и да бидат ставени во тим Бартон заедно да ви донесе оваа прекрасна и потрес�

1 Antishock екран заштитник обезбедува голема отпорност на удари и гребнатини 2 Високо ниво на транспарентно

Засилен најлон тело, со голема брзина, погоден за секојдневна сечење, моќен мотор, компактен дизајн, едн�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Материјал : лесни, мек

Се обрне внимание на детали : на патент тока е повеќе трајни, не е лесно да се оштети, и поубаво.Покрај тоа

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

НеПредизвика, НеМагнетна РЕЗОНАНЦА и Чиста Соба средини; Отпорни на Корозија дури и во најтешките среди

ОБНОВЛИВИ Тие се обновливи, трајни и мие, па можете да ги користите неколку пати.Главно се користи : mesh т�

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен�

16 Колосек, 500' ФТ, Еден Диригент, Далечински управувач, го Вклучите, се поврземе Жица.Заробени Бакар Облеч

Scroll