Ново
mDesign Метална Жица Farmhouse Ѕид Оркестарот Складирање Организатор Полица за Кујна, - простор за Зачини, Лонци, Тави, Мерење Чаши - Ѕид - 4 Пакет - Бронза

mDesign Метална Жица Farmhouse Ѕид Оркестарот Складирање Организатор Полица за Кујна, - простор за Зачини,

Достапност: Залиха
DEN 1161.60

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обезбедува со покрена површината за да ви овозможи да магацинот чаши, чаши и чаши на полица додека чување на чинии и чаши под; се Користи како сушење рек кога печење; Проп до готвачите; Подигне садови/растенија во близина на прозорец; Зголеми провизии полиците со одење вертикална со вашиот простор за складирање - овие се совршени за организирање кухо и конзервирана храна; исто Така одлична за максимизирање простор под фамилии; Сет од 4. ПЛАСТОВИДНО СКЛАДИРАЊЕ : Interlocking дизајн им овозможува на полица да бидат наредени создавање на вертикален систем за складирање; Зголеми вредни простор за складирање со овој уникатен полица; Создаде инстант складирање решенија да ви помогне да се направи поголемиот дел од секоја педа на располагање простор при додавање чиста, модерен изглед на домот; Употреба на повеќе од еден страна на по-страна за да додадете уште повеќе меморија на вашиот простор за живеење; Нема собрание потребно - Едноставно се одвиваат нозете, и дека е подготвен за употреба; Огради стан, кога не е во употреба.ФУНКЦИОНАЛНА Идеален за максимизирање на складирање под фамилии; Користете за плакарот организација, како и во текот на куќа, одлична за бања, кујна провизии, занает соба, домашни простории, гаражи, перење/помошни простории и други shelving и кабинети во вашиот дом; Подигне садови/растенија во близина на прозорец; Совршен за мал простор за живеење како и апартмани, condos, колеџ dorm соби, campers, RVs, кабини и мали домови.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик жица со трајни рѓа-отпорни заврши; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја мерка 17.5" x 7" x 6" висока.На m Design Редење Полица е мулти-цел кујнски помошник дека може да ви помогне да добиете вашиот провизии, кабинет, countertop и другите живи организирани простори.Користете го за да акции конзервирана стоки, заградени се меша и печење материјали во провизии или во шкафот да вертикално продавница чаши, чаши, чинии, чинии и чаши за да се зголеми секоја педа од достапниот простор во вашата кујна.Тоа огради надолу стан на компактен складирање кога не е во употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Пакет] (1) i Pad Mini Случај (6 Генерација, 2021) [8.3инчен екран] Метропола SE, Црна ограничување на отпечатоци од п�

Лола Бела Подароци и Бартон и да бидат ставени во тим Бартон заедно да ви донесе оваа прекрасна и потрес�

ESP8266 Wi Fi Чип од Espressif.Населени Женски Насловите за ASTCAN485 одборот за интерфејс за.FTDI (UART) Насловите за работ

1 Antishock екран заштитник обезбедува голема отпорност на удари и гребнатини 2 Високо ниво на транспарентно

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с�

Помалку од 2 инчен монтажа длабочина Metallized полипропилен capacitor Ниска inductance серпентина SFB конус со рака пр�

РАЗНОВРСНА ПРИЕМНИК.Додадете корисни hitch приемникот за да пред крајот на вашето возило со ова пред план�

Целосна покриеност лигавче престилка е 27.Произведено во САД или Увезуваат.Кој носи оваа престилка?Наши�

100% Полиестер.Произведено во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање 【ЗА ГОЛЕМИНАТА】Големина водат м

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

95% Rayon, 5% Spandex.Копче затворање.Машина За Миење ❤️ Материјал : Мек и еластичен.Супер удобен и мала тежина, н

Кожата Крем : Argan масло најчесто се користи како кожата крем за да хидрат и омекне кожата.Користи argan масл

Има правна и писмо, големина документи и папки.Голем магнет поддржува 5lbs или 500 листови хартија.Месеци д�

БЕЛ каментемелник ЅИД ПЛОЧА Нашата 4Port Стандарден Клуч Wallplate е одлична за ожичување на дом или канцелар�

Се обрне внимание на детали : на патент тока е повеќе трајни, не е лесно да се оштети, и поубаво.Покрај тоа

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед�

Предмет : 6236 M Еден Ред Радијална Имајќи Имајќи.Тип : Длабоко ритам Радијална топката лежишта.Бренд : SKF.Кв

2заоблени агли за да се спречи gouging на инјекциска смеса зглобовите.Инјекциска смеса Плови има compactly моде�

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен�

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Scroll