Ново
DRILLYR Овци Shears Clippers Електрични, Животински Чешлање Clippers Изграден во Литиум Батерија за Бричење Крзно Волна во Овци, Кози и Говеда,13 Заби Нож

DRILLYR Овци Shears Clippers Електрични, Животински Чешлање Clippers Изграден во Литиум Батерија за Бричење

Достапност: Залиха
DEN 9151.20

Засилен најлон тело, со голема брзина, погоден за секојдневна сечење, моќен мотор, компактен дизајн, една рака функционирање, лесен за употреба.Сечилото е со висока цврстина, добра цврстина, острина, и фино сечење на работ, кои не му штетат на животните.Вградена литиум батерија : DC 10-12 V 3.0 АХ (со 2 * 3.0 АХ).Целосно наполнета за три часа, може да работи за 1 час.Превоз : Некои области ќе пристигнат во рок од 7-15 дена.Литиум батерија коњ коса scissors1 час за секој бесплатно, 1 hour Blade притисок може да се прилагоди со rotatable button Cooling механизам со вентилација за да се спречи прегревање за време на use All алуминиумска глава и засилен најлон body For погодност, со складирање box Model : 732 Voltage : 12 VSpeed : 2500 R / minute Power : 200 WMaterial : волфрам steel Power набавка : батеријата powered Product големина : 350 * 80 * 70mm / 13.8 * 3.1 * 2.7 inches Weight : 4 kg / 8.8 lbs Color : green The пакетот вклучува : 1x shears со смолкнување на главата и на смолкнување blades1x специјални ножици screwdriver1x чистење brush2x battery1x charger1x масло празна шише (без масло)1x упатство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Компатибилен со Nikon, Canon и Sony Дигитални Камери.Брзо ревелосипедизам време 0.1 4 секунди.Водич Број 54 со ISO100

1 Antishock екран заштитник обезбедува голема отпорност на удари и гребнатини 2 Високо ниво на транспарентно

Шест Bay Брза Биро Полначот (BUILTIN POWER SUPPLY) со Адаптер Pod.Пријави Motorola DP4600 Батеријата со или без Радио.Универ�

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с�

ОБНОВЛИВИ Тие се обновливи, трајни и мие, па можете да ги користите неколку пати.Главно се користи : mesh т�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Материјал : лесни, мек

2заоблени агли за да се спречи gouging на инјекциска смеса зглобовите.Инјекциска смеса Плови има compactly моде�

РАЗНОВРСНА ПРИЕМНИК.Додадете корисни hitch приемникот за да пред крајот на вашето возило со ова пред план�

★BLUETOOTH АДАПТЕР★ Дизајниран совршен за неBluetooth автомобил / домашен стерео систем со 3.5 мм помошен џек да

Компатибилни Модели : САМО компатибилни со Garmin Vivofit Jr 3 / Garmin Fit Jr 3, НЕ е компатибилна со други Модели на Garmi

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

【Високо Квалитетен Материјал】мини керамика машина користи висококвалитетни плочата, што не е лесно д�

Кожата Крем : Argan масло најчесто се користи како кожата крем за да хидрат и омекне кожата.Користи argan масл

Излиени Месинг Керала Традиционалните Urli Тенџере 10 инчи, Погоден за Готвење, Дом / Канцеларија Оркестар�

Џексонвил Jaguars.Леонард Fournette.Сувенири Или Игра Се Користи.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓунаро�

Обичај моделирани удар панели се наменети за 6.5" јазик и гром во мртов простор НАД метри и подалеку од ва�

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА ТВРДИНА : На OAPRIRE контролер носителот совршено се држи до 2 контролори, погодна з�

Scroll