Ново
JJKFQ Божиќ шведски Дедо Gnome Кадифен Кукла Волна Слатки Украси рачно изработени Елф Играчки Божиќ Дома Партија Оркестарот (Големина на : Стил 1)

JJKFQ Божиќ шведски Дедо Gnome Кадифен Кукла Волна Слатки Украси рачно изработени Елф Играчки Божиќ Дома Партија

Достапност: Залиха
DEN 4793.04

Божиќ Декорација Безличен Кукла Шума Старец Украси.Совршена големина,додавање на некои жива боја за вашето домаќинство,погоден за куќа,партија украс.Тој ќе биде празнична прилог на вашата маса и дома декорација поврзана.Тие се совршен подарок за денот на Благодарноста и Божиќ празник декорација.Новиот Божиќ тема дизајн го прави совршен како Божиќ,свадби,партија украси,и исто така одлична за домашни и канцелариски оркестарот,итн.Практичен и нежна.Изберете една и да се направи вашиот Божиќ партија полна со новина и жив празнична атмосфера.Празник подароци-симпатична кадифен е традиционалната,многу погодна за одмор дух.Тој ќе биде празнична дама на вашата трпезариска маса и домашна декорација.Материјали-Неговото тело и капа се направени од мека филц,носот направени од волна,влакна од долга бела брада,и метална жица на високо шапка.Просечна дното му овозможува да стојат самостојно.Ова е совршен одмор подарок за семејниот дом за време на празниците.Како екранот и снимање светлина се различни,не може да биде малку боја difference Please овозможи 1-3cm грешки за рачно мерење,благодарам youpackage : 1pc Ragdoll If имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте ме,ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Украси : Денот на Вљубените Џуџе Кукли Се Совршен Дом Украси За Денот на Вљубените, Претставувајќи ја Ва�

Материјал : Направен Од Смола, Фина Изработка, Прекрасен Изглед.МултиЦел : Многу Погодна За детски Играч�

Најдобар Украси и Подароци.Тој ќе биде празнична прилог на вашата домашна декорација.Тие се совршен под

Среќен Божиќ Декорација Gnome : Во фолклорот, На Gnome носи среќа на семејството и се смета за добра среќа.Тие

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【БОЖИЌ ОДМОР ДОМА ДЕКОРАЦИЈА】 Овие симпатична Божиќ џуџе кукли ќе додадете празнична атмосфера на ваш

【Среќа Gnome】 : Во фолклорот, на gnome носи среќа за семејства и се смета за добра среќа.Според Скандинавскат

[Материјал] : направен од синтетичка смола [size] : големината на овој украс е 8.66 инчи висок X 2.87 инчи, широки

Велигден gnome безличен кадифен кукла, е најдобар украс или подароци за семејството и пријателите!На Вели�

Пакетот вклучува 2 gnome кадифен играчки, ГGnome и Гѓа Gnome, кој се носат совршен фестивал атмосфера.Денот на вљ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

?Висок квалитет?Нашите Денот на Вљубените Gnome Кадифен Кукла декорација е направен на кадифен материјал,

Боја : Multicolor.Совршен подарок за роденден, 'с ден, Јапонски девојки ден или Божиќ ден 12inch високи стои geisha к�

Широко се користи во куќа декорација, идеален за табела играчки.Тоа е, исто така, идеален подарок за родн

Божиќ медицинска сестра gnome е митското суштество во фолклорот.Оваа кукла лежи во куќата и го штити семеј

Најдобри Валентин / Дипломирањето / ноќта на Вештерките / Божиќ / 'с Ден Подароци : шведската елф gnome прет�

МАТЕРИЈАЛ : Направен од смола процес, рачно изработени издржлив и нетоксичен.Опис На Производот : Смола �

Најдобар Украси и Подароци.Тој ќе биде празнична прилог на вашата домашна декорација.Тие се совршен под

Симпатична изглед : Кадифен Gnomes е симпатична и поставен розова безличен кукла, многу популарна со деца.С

Среќен Свети Патрик Ден Оркестарот шведската елф gnome претставува среќа и заштита.Украсете го вашиот до�

Scroll