Ново
YIJU Мини Прст BMX Деца Деца Играчка Табела Оркестарот Сина+Црна+Жолта

YIJU Мини Прст BMX Деца Деца Играчка Табела Оркестарот Сина+Црна+Жолта

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Легура Минијатурни Прст Велосипед Diecast Возило Модел Playset Биро Gadget Играчка.Материјал : Алуминиум.Симпатична дизајн, многу детални и одлична изработка.Кул мода светли бои.Одличен објект за десктоп релаксација играчка, собирање, фото реквизити, исто така врвен прилог на кукли куќа.Опис : - Легура Минијатурни Прст Велосипед Diecast Возило Модел Playset Биро Gadget Играчка - Симпатична дизајн, многу детални и одлично изработка - Голема ставка за десктоп релаксација играчка, собирање, фото реквизити, исто така врвен прилог на кукли куќа - Кул мода светли бои. - Материјал : Alloy Specification : - Големина : 11x5x8cm/4.33x1.97x3.15in Package Вклучува : 3x Двојно Пол Велосипеди (Blue+Црна+Жолт) + Резервни Гуми + Алатка Set Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Убаво страна направена од најдобрите квалитет модел циклус за деца и покаже парче направени од премиум

Дома мебел.Ставен на вашето биро или канцеларија, домот и атмосферска.Стилот на големите ветерници е ун�

Ова Е Рачно Изработени Рачно Изработени Гроздобер Авион Модел И Голем Занаетите Колекција.Овој Авион М�

МАТЕРИЈАЛ : Гроздобер Железо Класичен Автомобил Модел Направен од железо листови, electroplating процес, издрж

Оваа смола симпатична готвач кукла е направен од висококвалитет синтетичка смола, убава и издржливи, со

Супер Посебни Татковци Ден Мотоцикл Подарок или Роденденски Подарок за татко кој сака да вози на негови

Материјал : Дрвени , Боја : Multicolor, Димензии (L x W x H) : 21 x 12 x 14 см и Тежина : 510 гм / 1.12 кг / 17.98 оз.Дрвени Showpiece Д�

На дното се наоѓа постојано и не е лесно да се нарушат.Велосипедот форма, мазна и грациозни линии, истакн

Направени од високо квалитетни материјали,Исклучителна Изведба.Дизајн Стилски Изглед, Исклучителна Из

Дома мебел.На дното се наоѓа постојано и не е лесно да се нарушат.Велосипедот форма, мазна и грациозни ли

*Оваа 3 D загатка бара рацете, очите и главата за време на работа, но тоа е многу корисно за обука во коорди

Сликовито облик на радио со антена дизајн и симулација радио занаети, убава и благородна.Ретро стил куќ�

Scroll