Ново
ALISALQ Музички Едрење Модел Hemu рачно изработени Креативни Дома Мебел Моторен Чамец

ALISALQ Музички Едрење Модел Hemu рачно изработени Креативни Дома Мебел Моторен Чамец

Достапност: Залиха
DEN 2080.80

*Оваа 3 D загатка бара рацете, очите и главата за време на работа, но тоа е многу корисно за обука во координација, управување, концентрација, разбирање, размислување и креативност.Започнете ја вашата гениј мозокот култура од тука. *Изработени од еколошки дрвени материјали, безбедни и здрави за деца.Исклучителна занаети, мазна дел рабови и раце нема да биде повреден. *Сечење на површина е рамна, бидејќи ласерско сечење се користи за да се намали дел.Затоа, тоа може да се состави без проблеми и точно. *Тоа не е само погодна како детска играчка, но исто така и како внатрешна декорација во вашата соба. *Високо квалитетен материјал, Искрени луѓе.Ова е најдобар Избор за Подароци како Роденденски Подарок.Тоа исто така може да се користи како Настан награди, или на наставни материјали на Занаетите класа на училиште.Она што ќе се постигне е многу убава и уникатни уметнички дела!.Високо квалитетен материјал, Искрени луѓе.Ова е најдобар Избор за Подароци како Роденденски Подарок.Тоа исто така може да се користи како Настан награди, или на наставни материјали на Занаетите класа на училиште.Она што ќе се постигне е многу убава и уникатни уметнички дела!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Дрвени , Боја : Multicolor, Димензии (L x W x H) : 21 x 12 x 14 см и Тежина : 510 гм / 1.12 кг / 17.98 оз.Дрвени Showpiece Д�

На дното се наоѓа постојано и не е лесно да се нарушат.Велосипедот форма, мазна и грациозни линии, истакн

Дома мебел.Ставен на вашето биро или канцеларија, домот и атмосферска.Стилот на големите ветерници е ун�

Супер Посебни Татковци Ден Мотоцикл Подарок или Роденденски Подарок за татко кој сака да вози на негови

Направени од високо квалитетни материјали,Исклучителна Изведба.Дизајн Стилски Изглед, Исклучителна Из

Убаво страна направена од најдобрите квалитет модел циклус за деца и покаже парче направени од премиум

Сликовито облик на радио со антена дизајн и симулација радио занаети, убава и благородна.Ретро стил куќ�

Дома мебел.На дното се наоѓа постојано и не е лесно да се нарушат.Велосипедот форма, мазна и грациозни ли

МАТЕРИЈАЛ : Гроздобер Железо Класичен Автомобил Модел Направен од железо листови, electroplating процес, издрж

Ова Е Рачно Изработени Рачно Изработени Гроздобер Авион Модел И Голем Занаетите Колекција.Овој Авион М�

Оваа смола симпатична готвач кукла е направен од висококвалитет синтетичка смола, убава и издржливи, со

Scroll