Ново
XXYYNB Маса Декорации Креативни Ретро Готвач Декорација Хотел Кафе Западен Ресторан Прозорец Полица Дома Декорација Реквизити Декорација (Тенџере и Лажица)

XXYYNB Маса Декорации Креативни Ретро Готвач Декорација Хотел Кафе Западен Ресторан Прозорец Полица Дома Декорација

Достапност: Залиха
DEN 1476.00

Оваа смола симпатична готвач кукла е направен од високо-квалитет синтетичка смола, убава и издржливи, со мазна површина и удобно се чувствуваат.Стави на изборот француски готвач додатоци на вашиот шалтер и добредојде на своите гости со шармантна и пријателски насмеани лица.Сите гости кои доаѓаат во вашата продавница ќе ви се љубовта.Декорација на оваа Американска држава ретро готвач е едноставна и живописни, и исклучителна рачно производство може да се направи за внатрешни работи целосно на ретро носталгија, и во исто време да се чувствувате на шармот на живот.Функцијата како украс.Добар партнер за семејството кујни, bistros и ресторани.Ова исто така може да биде уникатен подарок за Денот на Мајката, свадба подароци, младенците цел, Божиќ и housewarming.Погоден за дневна соба, студија соба, спална соба, детска соба, кујна, дневна соба, канцеларија, десктоп.Опис : Ова готвач декорација figurine е направен од висок квалитет смола Исклучителна рачно изработени занаетчиски и lifelike изглед, деликатна украси Готвач со шармантна и љубезно се смешка лице за топло добредојде на вашиот гостин Убава декорација за кујна, ресторан, кафе и на многу други места, исто Така, Погодна за ентериерно уредување : спална соба, дневна соба, студија, кабинет маса и така натаму.Спецификација : Материјал : Смола Пакетот Вклучува : 1 x Кујната Готвач Фигурини Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Боите можат да бидат различни за различни екранот, ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Material:
Resin
Package Includes:
1 x Kitchen Chef Figurines :
Note:
Please allow 1-3mm due to manual measurement, make sure you do not mind before you bid. :
The colors may be different for the different display, please understand. :

Поврзани производи

Убаво страна направена од најдобрите квалитет модел циклус за деца и покаже парче направени од премиум

Направени од високо квалитетни материјали,Исклучителна Изведба.Дизајн Стилски Изглед, Исклучителна Из

МАТЕРИЈАЛ : Гроздобер Железо Класичен Автомобил Модел Направен од железо листови, electroplating процес, издрж

Ова Е Рачно Изработени Рачно Изработени Гроздобер Авион Модел И Голем Занаетите Колекција.Овој Авион М�

На дното се наоѓа постојано и не е лесно да се нарушат.Велосипедот форма, мазна и грациозни линии, истакн

Сликовито облик на радио со антена дизајн и симулација радио занаети, убава и благородна.Ретро стил куќ�

Дома мебел.На дното се наоѓа постојано и не е лесно да се нарушат.Велосипедот форма, мазна и грациозни ли

Дома мебел.Ставен на вашето биро или канцеларија, домот и атмосферска.Стилот на големите ветерници е ун�

Супер Посебни Татковци Ден Мотоцикл Подарок или Роденденски Подарок за татко кој сака да вози на негови

Материјал : Дрвени , Боја : Multicolor, Димензии (L x W x H) : 21 x 12 x 14 см и Тежина : 510 гм / 1.12 кг / 17.98 оз.Дрвени Showpiece Д�

Scroll