Ново
DC150-05-15.200D1-WJ30RE Вежба Малку

DC150-05-15.200D1-WJ30RE Вежба Малку

Достапност: Залиха
DEN 4971.12

Стандард Геометрија Вежби - Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ30 RE, K30 F, Ti NAl.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Структурните димензии ~5 × Dc (во согласност со DIN 6537 долг).Месо тело во согласност со DIN 6535 форма ТОЈ и ротира преку 180° ПОЛУПАНСИОН.Одделение : WJ30 RE, K30 F, Ti NAl.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

* 100% висок квалитет, сосема нов Лесен за употреба Погоден за дрво, различни видови на метали, вклучувајќи

Jobber должина вежба битови за челик, дрво и пластика, Премиум Брза Понесе (Регистрирана трговска Марка).По�

Кобалт high speed челик обезбедува битови супер тешко, остар и сечење ефикасно со импресивни перформанси во

Главата Големина : 14 x 5mm / 0.55" x 0.2"(D*T); Главен Материјал : Метал, Дијамант.Пакет Содржина : 2 парчиња x Дијаман

Кобалт Jobber Вежби.Се користи за дупчење дупки во тешко тешки материјали како што се од нерѓосувачки чели�

Квалитетот high speed челик обезбедува битови супер тешко, остар и сечење ефикасно со импресивни своите пер�

12" продолжен месо тело должина, за дополнително да се достигне 135степен сплитточка агли се автоцентрира�

Погоден за дупчење и одредување на различни материјали.Meterial : High speed челик M35 Обложување : Кобалт.Дијамет�

[SIZE] 1.2 мм дијаметар, 13mm должина пресврт вежба малку со 1mm месо тело [МАТЕРИЈАЛ] Дијамант обложени high speed ч

1 Кога сечење на машина, ротирачка брзина треба да бидат прикажани во следната table50%70%, храна брзина треба

Withstands високитемпература апликации за подолг период од време (до 1,100 degree F).Цврсти, густи веб дизајн додав�

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.Дизајниран за да ги највисоките ст

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ3

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Се продава на 'Jobber Вежба Малку, Метрички, Вежба Малку Големина 1.25 мм, Децимални Еквивалент 0.0492, Вежба Мал

Производителот гаранција може да не се применува.Волфрам карбидпадна СДС Плус вежба малку.Двојно flute за

ТИТАНИУМ ВИСОКОБРЗИНСКИ ЧЕЛИК : Изработени од 100% ВисокоБрзински Челик Конструкција со Титаниум Слој за

Машини за дупчење имаат брз менгеме се хранат механизам бара малку прилагодување.Овие машини се повеќе

УНИКАТЕН 3 X FLUTE ДИЗАЈН Lichamp три flute патент дизајн вежба малку се расчисти чипови и честички побрзо, да ви �

WESTWARD 5 PLT8 Jobber Вежба Стандард Број на Парчиња 1 Општа Намена Одделение High Speed Челик со Црна Оксид Заврши Ко�

5 КОМПЈУТЕРИ Ефикасна Универзална Алатка за Дупчење Зацементира Карбид Вежба Малку Керамички Ѕид од Ту�

Квалитетот high speed челик обезбедува битови супер тешко, остар и сечење ефикасно со импресивни своите пер�

Вежба Малку Групирање : Вежба Малку.Предмет : Завртка Машина Вежба.Вежба Малку Димензија Тип : Фракционо

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ3

Кобалт high speed челик обезбедува битови супер тешко, остар и сечење ефикасно со импресивни перформанси во

Име на производ : Пресврт Вежба Малку; Материјал : ХСС.Месо тело со Дијаметар : 10мм / 0 39".Малку Дијаметар :

Кобалт high speed челик обезбедува битови супер тешко, остар и сечење ефикасно со импресивни перформанси во

Brocas де diamante corte seco.За сува дупчење; керамички плочки, stoneware и порцелански stoneware.Максимална работна брзина

Scroll