Ново
DYNWAVE 2X Кајак Кану Стои Плови Стабилизатор Outrigger Планината Носителот на Пол Клип Додатоци,Како Стабилизатор Стојат Заграда,Носителот Менгеме, Outrigger Фитинг Хардвер

DYNWAVE 2X Кајак Кану Стои Плови Стабилизатор Outrigger Планината Носителот на Пол Клип Додатоци,Како Стабилизатор

Достапност: Залиха
DEN 348.00

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 - Направени од квалификуван најлон - Лесни, трајни и преносни да се носат. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 - Сигурно прикачување на моторни заградата/ outrigger заградата на gunwales. 【ПОГОДЕН ЗА】 - Универзална одговара на било седат на врвот/кајак со моторни жлебови. 【ГОЛЕМИНА 】- Diamter : 33-34mm/ 1.29 инчи, Димензии (Dxšxv) : Прибл. 9x2x2cm/3.5x0.78x0.78 инч, 1 Пар кајак Outrigger Стабилизатор/ моторни монтирање , надгради и дизајн - полесно користење. 【АПЛИКАЦИЈА】 - Голема додатоци/ хардвер за кајак, кану, морски брод, риболов dinghy, сплав и др.Опис : - 1 Пар кајак Outrigger Стабилизатор/ моторни монтирање , надгради и дизајн - полесно користење Изработени од квалификувани најлон - Лесни, трајни и преносни да се носат. - Сигурно прикачување на моторни заградата/ outrigger заградата на gunwales - Универзална одговара на било седат на врвот/кајак со моторни жлебови - Голема додатоци/ хардвер за кајак, кану, морски брод, риболов dinghy, сплав и др.Спецификација : - Материјал : најлон Големина (Dxšxv) : Прибл. 9x2x2cm/3.5x0.78x0.78 инчен - Diamter : 33-34mm/ 1.29 инчен - Боја : Black Package Вклучува : 1 Пар кајак моторни монтирање holder Note : Кајак и Гумени Стабилизатор не се вклучени во пакет.Ве молиме оставете малку разликата се должи на рачно мерење.Тенкови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Компактен дизајн, ти го носиш тоа лесно.Тоа те штити од жешко сонце.Погоден за кајаци, гребло, canoes, чамци,

Здрав Дизајн за Дополнителна Безбедност : Дали сте превоз на вашиот watercraft за еден километар или за сто, в

Се вклопува седат во стил кајак кабини до 40" долго време од 22" широк.Изградена од трајни 210 denier најлон.Dual с

СИГУРНА ЗАШТИТА : Ние веруваме дека нашата земја pak сува кеси се најдобри тамуbar none.Овие сува кеси се наме

Големина : Надворешниот дијаметар : 20.5 cm / 8",Внатрешен дијаметар : 15,3 см / 6",Материјал : ПВЦ+ABS,Произведени

【 Складирање Торба s важно за вашиот долго време вода активност.Kayaking, Canoeing, Лебдат, Рафтинг, Риболов и сл.

Scroll