Ново
Borogo 2 парчиња Кајак Кану Носат Рачки, Кајак Брод Страна Планината Гребло Парк Рачки - 5PCS Подлога Око со 10 КОМПЈУТЕРИ Завртки за Брод Кајак Палубата Местење на Компле?

Borogo 2 парчиња Кајак Кану Носат Рачки, Кајак Брод Страна Планината Гребло Парк Рачки - 5PCS Подлога Око со

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Висок Квалитет - Ова се справи со е направена на квалитетот гума и најлон, цврсти и трајни производи за употреба; со добри временски услови отпорни,одлична за внатрешна или надворешна употреба.Ергономски Зафат Дизајн - добро направени од страна справува со мека, но цврсти webbing која ќе трае долго време, ергономски справи и контура зафат, за да се спречи лизгање гарантира удобно носење, исто така, транспортирање и подигнување на вашиот кајак со леснотија.Лесно да се Инсталира - Овие се Универзални одговара на менувачот,секој крај има засилен дупки која додава на тоа како да се обезбеди справува со се и може да се вежба или се топи во каков и да е големина треба да биде натпревар на завртки во кајак,и малку еластична најлон рака помага да се подготви вода.Апликација - Тоа Може да се користи за да го замени стариот рачка или да направи дополнителни рачка за кајак.Тоа е се носат справи со се вклопат за повеќето бродови.(Одговара : Океан Кајак, цел Живот Кајаци, Pescador Кајаци, Емоции Кајаци, Перцепција Кајаци и други главни брендови).Пакет : 4 парчиња Кајак Рачка + 8 Завртки; 5 компјутери Подлога Очи + 10 компјутери Завртки; Димензии (L x W) : Приближно 27.5*2.5 cm / 10.8*0.9 инчен;Тоа е да носите се справи со се вклопат за повеќето бродови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

33" широка платформа наменета за риболов кајаци.Тешки изградба обезбедува цврста и стабилна подлога за м

Пакување : 6 парчиња око ремени и 12 парчиња завртки.материјал : Брод Врвот ПОДЛОГА Око се направени од вис

ВОДИТЕЛ на ПОЛНЕЊЕ : На Калкута Водител на Комплет ќе биде совршен за успешна риболов патување во вашиот

Ви овозможува брзо и лесно се врзуваат исклучите вашиот брод.Accommodates јаже до 3 / 8" дебела.Направени од изд�

Оваа кајак носат повлече справи со одговара на повеќето морски кајак, кану, брод, dinghy итн, тоа е голема до

[ Високо Квалитетни Материјали ] Ова се справи со е направена на квалитетот гума и најлон, силни и издржл

4–подлога очи со 8 нерѓосувачки челик завртки и навртки,8 заковки 13" Сидро Cleats со 2 нерѓосувачки челик Зав

Scroll